Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio CDR 2005

24 Lip 2005 09:39 5411 6
 • Poziom 2  
  Chciałbym zapytać czy radio Delco CDR 2005 zamontowane w oplu Corsie posiada funkcję automatycznego pogłaśniania wraz ze wzrostem prędkości a jeżeli tak to jak włączyć tą funkcje
 • Poziom 43  
  Najprościej to wysunąć radio i na naklejce z opisem złącza zobaczyć czy jest styk opisany SVC (Speed Volume Control) i czy jest on podłączony w kostce zasilającej.

  SławeK
 • Poziom 15  
  A jeszcze prościej przeczytać instrukcję obsługi do radia.
 • Poziom 2  
  Fajnie by było gdybym ją miał
 • Spec od car audio
  Zerknij na www.asterka.prv.pl - tam było trochę instrukcji. Nie płać cwaniakom za pdf na aukcjach, lepiej w 5 minut odszukać sobie samemu niż nabijać kasę tym co sprzedają nie swoje rzeczy (ciekawe czy przeczytali napis Wszelkie prawa zastrzeżone umieszczony w instrukcji).
 • Poziom 15  
  Z całym szacunkiem dla djlj24, trochę instrukcji jest na
  http://astra.autokacik.pl/download/download.html
  Do cdr2005 jeszcze nigdzie nie spotkałem instrukcji, gdybym spotkał to bym podał. Czasami lepiej dać cwaniaczkowi 5 zł, niż przez kilka dni szukać w necie czegoś czego jeszcze nie ma.
  A co do tematu:
  Możliwe, że reglację SVC wykonuje się podobnie jak dla CDR500, ale chyba należy użyć klawisza "Tuner".
  Mimo,że mam Corsę C, to moja wiedza ogranicza się do CAR200,300... Przerobiłem złącze i tylko tych odbiorników używam, bo jaki jest sens kupować np. CDR2005 za 500-600 zł jak za 300 zł można kupić przyzwoity Sony z MP3, ale to poza tematem.