Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Fujitsu Esprimo 5505 - WiFi nie działa po przeinst. z Visty na WIN 7 Pro 64

22 Mar 2017 21:27 525 4
 • Level 27  
  Nie działa WiFi. Lampka kontroli świeci cały czas na czerwono od momentu włączenia komputera. Nie reaguje na wyłącznik ( boczny) ani na klawiaturę - Fn + F1 ( symbol sieci radiowej) - co ciekawe, niektóre klawisze funkcyjne - Fn - działają. Działają operatory głośnika, NumLock, CapsLock. System WIN 7 WIDZI kartę, pozwala zmieniać drivery. Udało mi się nawet dodać sieć wg. moich domowych ustawień. Drivera Chipsetu nie zmieniałem ( no bo mam obawy, że - Vista - więc pod WIN 7 padnie całość). Zbadałem niemal wszystko. Kartę WIFI wymieniłem na inną (ale mającą drivery w Fujitsu). Drivery mam niestety tylko z Visty. Pod WIN 7 - BRAK (na stronie Fujitsu). Gdzieś przeczytałem o podmianie driverów klawiatury. Niestety, nie znalazłem żadnych tego typu jako oddzielnego pliku. Wydzielić z chipsetu też się nie dało.
 • Level 27  
  Intel 3945ABG. Niestety, nie pomogło. Odinstalowałem stare. Zainstalowałem nowe w trybie Vista, karta się pojawiła, konfigurować sieć można, ale w dalszym ciągu nie widzi sieci, led czerwony, nie reaguje na wyłączniki.

  Dodano po 19 [godziny] 24 [minuty]:

  Przeinstalowane oryginalne sterowniki chipsetu Intel. Nie pomogło. Został jeszcze mostek ?
 • Network and Internet specialist
  PPK wrote:
  Został jeszcze mostek ?

  A pokaż cały menager urządzeń.
 • Level 27  
  Rozwiązano. Nie wiadomo dlaczego, WIN 7 ignorował Launch Managera 1.4.9 Zainstalowałem wersję 1.5.4 i WiFi poszło.
  Bluetooth niestety działa teoretycznie. Widzi, jest widziany, w momencie transmisji wybiórczy .... Las Vegas. Nie zdziwiłem się, bo w Viście też nie działał prawidłowo. Podejrzewam płytkę/drivery. Powalczymy.