Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Error code 1450 i inne - Brak dostępu do klucza/bład utworzenia

Albi7x 23 Mar 2017 18:58 474 7
  • #1 23 Mar 2017 18:58
    Albi7x
    Poziom 7  

Witam, mam problem od pewnego czasu z moim PC, mianowicie jakis czas temu wyskoczył mi komunikat o braku możliwości otrzymania dostepu do klucza, przez co starsze moje gierki nie chca się zainstalować, gdzie wcześniej normalnie działały na tym PC, podejrzewam ze coś je uszkodziło. Natomiast dziś juz inny bład, ale z tej samej paki, brak dostępu utworzenia klucza. Error code 1450. To pierwszy raz, wcześniej jakis inny code był. Próbowałem coś działać poprzez filmiki na internecie ale nic nie pomogło.
    Wrzucam ss w załączniku.

Windows 7 Proffesional 64

AMD Athlon II 3.4 GHz True Dual
    HD Radeon 7750 series 1gb
    Goodram 8gb
    Gigabyte 78LMT-S2
    Zasilacz 500w

Prosze o pomoc

0 7
  • #5 24 Mar 2017 11:14
    RADU23
    Moderator - Komputery Serwis

Albi7x napisał:
    Smart dysku, nigdy tego nie robiłem, pobrałem aplikacje, wrzucam ss.

SMART nie komunikuje niczego niepokojącego. Dysk jest ok.

0
  • #6 24 Mar 2017 23:02
    Albi7x
    Poziom 7  

Niestety dopiero w domu jestem ale już piszę...

Po kolei co zrobiłem:
    Nie zdązyłem odpalić F8 więc spróbowałem odpalić ten nowy profil z uprawnieniami admina i się odpalił, i udało mi sie nawet zainstalowac bez tego błędu. Spróbowałem przelączyć użytkownika tego co używałem do tej pory, nici, nie można załadowac.
    odpaliłem od nowa, juz w trybie awaryjnym najpierw to nowe konto, następnie przełączyć się udało na stare, W trybie awaryjnym.
    Wyłaczyłem, odpaliłem normalnei stare konto, i odpaliło mi sie jak tamto nowe, tworzenie pulpitu itp...i nie mam nic na pulpicie co miałem, przeglądarka czysta....
    I od razu zapytam co dalej?

I jak np miałem folder z folderami na pulpicie taka nazwa :D i tam mase folderów to one teraz sa gdzie?

0
  • #7 24 Mar 2017 23:33
    DriverMSG
    Admin grupy komputery

Albi7x napisał:
    I jak np miałem folder z folderami na pulpicie taka nazwa :D i tam mase folderów to one teraz sa gdzie?
    Może powstał nowy folder poza pulpitem z tymi danymi, lub folder jest ukryty.
    Na początek radzę sprawdzić komputer pod kątem infekcji.
    Przenoszę temat do innego działu - zapoznaj się z nim i daj w załączniki wymagane logi.

0
  • #8 25 Mar 2017 00:47
    RADU23
    Moderator - Komputery Serwis

@Albi7x
    Wykonaj skanowanie MBAM oraz ADWcleaner i usuń wszystko co wykryją
    https://www.malwarebytes.com/dl-confirm/
    http://www.bleepingcomputer.com/download/adwcleaner/
    Pobierz Farbar Recovery Scan Tool http://www.bleepingcomputer.com/download/farbar-recovery-scan-tool/ zgodny z wersją systemu 32-bit lub 64-bit.
    Uruchom FRST i kliknij "Scan". Wstaw raport FRST i Addition jako załączniki.

0