Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TK905 - TK905 Konfiguracja karta play

23 Mar 2017 19:13 2784 3
  • Poziom 5  
    Witam , zakupiłem nadajnik gps tk905 mam problem ponieważ nie wiem jak go skonfigurować aby na stronie online pokazywał położenie urządzenia , karta która się znajduje w urządzeniu to karta play . Może mnie ktoś pokierować jak to zrobić?Jak się loguje na stronie play to urządzenie się nazywa Verykool Jet II SL5008. Apn ustawiłem na internet.
    Po wysłaniu sms o podanie lokalizacji gps , normalnie przychodzi sms z lokalizacją , jednak gdy loguję się na strone która jest podana do lokalizowania mytkstar.net nie pokazuje tam gps-a. ''TKS1-08965Logged Off''

Jaki adress ip i port ustawić?

Już all ustawiłem i działa.
  • Poziom 10  
    mozesz kolego się podzielić jak? mam tenb sam problem
  • Poziom 2  
    Mi na Play niestety nie chodziły te GPS -y. Na pewno działają na Orange i Virgin, być może jeszcze na innych sieciach ale nie testowałem. Musisz tylko ustawić apn. Dla Virgin i Orange to "internet" oraz ustawić przesyłanie GPRS.
    Potem należy urządzenie wyłączyć i po chwili włączyć. Od razu nie zadziała - warto przejechać się samochodem i po kilku minutach rozpocznie zrzuty na serwer. Następnym razem będzie zrzucał od razu po właczeniu.
  • Poziom 1  
    Witam, mam ten sam problem z kartą play.
    Bardzo proszę o wskazówki co zrobić aby było śledzenie rzeczywiste. Pozdrawiam!!!