Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skype 7.34 - Skype nie odpowiada.

24 Mar 2017 22:32 987 12
  • Poziom 9  
    Witam koledzy mam problem ze skype na komputerze z systemem Windows 7 Ultimate 64 bit.
    Mianowicie skype jest zalogowany ale kiedy wykonuję połączenie nie mam w ogóle żadnej reakcji, tak samo jest jak dzwoni ktoś do mnie skype w ogóle nie reaguje mimo iż status mam dostępny.
    Gdy osoba która dzwoni do mnie przerwie połączenie po komunikacie "OSOBA DO KTÓREJ PRÓBUJESZ SIĘ DO DZWONIĆ JEST NIEDOSTĘPNA ZOSTAW WIADOMOŚĆ GŁOSOWĄ" na moim profilu pokazuje się komunikat że mam nie odebraną rozmowę.
    Wiadomości graficzne jak i tekstowe wychodzą jak i dochodzą bez problemu.
    Na tablecie czy telefonie skype dzwoni normalnie nie ma z tym problemu, myślałem że problem jest może gdy jestem zalogowany na innych urządzeniach,więc wylogowałem się z tabletu i telefonu ,ale problem dalej się nie naprawił.mam aktualne sterowniki najnowszą wersję skype i nie mogę sobie poradzić.
    Dodam że problem zaczął się pojawiać jak Microsoft wykupił prawa autorskie do Skype.
    Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    nic to nie daje już kilkakrotnie odinstalowywałem skype i instalowałem na nowo skype świeżo pobranego z ze strony Skype.
    Nie wiem czy to coś da ale myślę nad reinstalacją systemu może to pomoże?

Skype 7.34 - Skype nie odpowiada.brak o..jpg Download (242.19 kB) tak to wygląda cały czas w ogóle zero reakcji
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Mam program do odinstalowania więc jego użyłem, ale nic to nie pomogło.
    po zainstalowaniu skype problem dalej pozostaje.
  • Poziom 9  
    Zalogowałem się na konto mojej mamy i nic ten sam problem.
    Artykuł nie bardzo mi pomógł, już sam nie wiem co mam robić
  • Poziom 38  
    oleksgms napisał:
    Artykuł nie bardzo mi pomógł

W artykule napisali że konieczna jest obsługa SSE2 . Jak można to na swoim komputerze sprawdzić ? :?:
  • Pomocny post
    Moderator - Komputery Serwis
    brofran napisał:
    W artykule napisali że konieczna jest obsługa SSE2 . Jak można to na swoim komputerze sprawdzić ?

Jeśli posiadasz procesor starszy niż Athlon 64 lub Pentium 4, wtedy jest szansa, że nie obsługuje on SSE2. https://pl.wikipedia.org/wiki/SSE2#Procesory_obs.C5.82uguj.C4.85ce_SSE2 - oczywiście procesory nowsze, niż wymienione na liście również nie mają problemu z obsługą instrukcji SSE2.
  • Poziom 9  
    Mój procesor to Intel Core2 Quad 2.66 GHz ale nie znalazłem go na liście ani obsługującej jak również nieobsługującej SSE2, więc teraz nie wiem czy obsługuje czy nie.
  • Poziom 9  
    sylweksylwina napisał:
    Obsługuje....

Dzięki za pomoc może ty mi doradzisz co mam z działać z tym skypem