Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

elektryka mazda 6 2.0 diesel z 2003roku

25 Mar 2017 12:40 822 4
  • Poziom 2  
    Witam.Nie dawno zakupiłem Mazde 6 2,0 w dieslu z 2003 roku.Jeździłem tydzień a następny stała nie używana.Gdy wsiadłem,normalnie odpaliła i ruszyłem.Po przejechaniu 300m zapaliły się kontrolki abs i ręcznego.Zjechałem z drogi żeby zgasić i uruchomić ponownie.I tu zaczyna się problem,Po przekręceniu kluczyka zapalają się kontrolki i wszystkie wskazówki obracają się na maxa i wracają na swoje miejsce,zero reakcji rozrusznika,brak nawiewu,radia,świateł pozycyjnych,nie działa szyba kierowcy,zamykanie z pilota.Po około godziny auto odpaliło normalnie,wróciły wszystkie funkcje,więc ruszyłem ale po minucie znowu zniknęły w/w funkcje.Dodam że silnik pracuje normalnie i działają światła stopu,mijania i kierunkowskazy.Mechanik wstępnie powiedział że to wina ładowania ale po sprawdzeniu okazało się że jest ok.co może być tego przyczyną????Z góry dziękuje za pomoc.

Dodam jeszcze że nie mruga kontrolka immo.
  • Poziom 2  
    Muszę cały komplet wymieniać(kluczyk,stacyjka,komputer,immo)czy wystarczy jakiś konkretny element wymienić.I czy(ewentualnie jak)kodować wszystko?Jak patrzałem na allegro to są różne symbole(gg,gy)po czym poznać jaki muszę szukać?
  • Poziom 36  
    Najpierw obejrzyj instalację, czy nie była sztukowana po dzwonie, czy nie zalana wodą etc
    Potem chemicznie przeczyść złącza bo może być tak że wymienisz immo i dalej będzie to samo.
  • Poziom 2  
    Ok.Dzięki.Dam znać co i jak. :-)