Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ford/Stacja multimed./Lollipop - Ciche komunikaty nawigacji w Android Lollipop

chester1979 26 Mar 2017 08:13 1308 0
 • #1
  chester1979
  Level 10  
  Witam
  Zakupiłem stację multimedialną dedykowaną pod Forda produkcji dalekowschodniej. Stacja jest oparta o system Android Lollipop 5.1.1.
  Wszystko działa ok oprócz głośności w nawigacjach, czyli komunikatów głosowych wydawanych przez lektora w nawi. Są bardzo cicho nadawane, a regulacja głośności w ustawieniach poszczególnych nawi (Auto Mapa, Yanosik, Google Maps) nie przynosi rezultatu. W samej stacji jedyna głośność jaką można wyregulować to głośność samego urządzenia, nie ma regulacji głośności innych dźwięków , jak telefon, alarm itp. Wgrywałem już widgety z Google Play, które posiadały regulację, ale nic nie zmieniały.
  Sama nawigacja jest słyszalna, ale bardzo cicho, w przypadku słuchania radia już prawie jej nie słychać. Samo radio i jego poziom głośności jest na stosunkowo wysokim poziomie głośności początkowej, czyli przy najniższym możliwym poziomie głośności gra stosunkowo głośno. W nawigacji z Windowsem CE dało się wyregulować poziomy głośności a tutaj nie potrafię. Proszę o pomoc. Nadmienię iż urządzenie już jest drugim, bo pierwsze miało problemy z portami microSD i zostało wymienione na nowe. w poprzednim to samo było, więc eliminuje tutaj awarię samego urządzenia.
  [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo