Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nagrywamy Cover w domu.. ?

27 Mar 2017 13:09 2439 5
  • Poziom 6  
    Witam serdecznie,
    Mam problem, pytanie odnośnie tego jak nagrać cover w domu. Próbowałem już kilku kwestii i każda ma dość poważne minusy, mianowicie :

- Nagrywalem bezpośrednio wpinając gitarę i mikrofon do laptopa ( AudaCity). Jakość jest dość kiepska.

- Posiadam kolumnę aktywną z wbudowanym wzmacniaczem. Podłączyłem gitarę i mikrofon do kolumny a laptopa do mix out kolumny. Głos był całkiem całkiem, ale odkrztalcony a dźwięk gitary.. Szkoda słów.

- Próbowałem też nagrywać film telefonem i to wyszło najlepiej.

Co polecacie, jak to rozwiązać, co powinienem kupić, oczywiście z rzeczy niezbędnych. To zajęcie hobbystyczne więc wydawanie dużej ilości pieniędzy nie wchodzi w grę, zresztą wtedy nie było by tematu. Dodam jeszcze że mikrofon mam prosty, przewodowy dynamiczny. Laptop Fujitsu A514. Gitara lag 12 strun. Dokładnie T66D 12CE. Dziękuję z góry za pomoc i czekam na odpowiedź.
  • Poziom 6  
    Jakiś konkretny polecacie? Jaki interfejs będzie odpowiedni?
  • Poziom 6  
    Nie stać mnie ;p jakieś inne sugestie może jakieś programy?
  • Poziom 33  
    Podaj górny pułap cenowy. Po co zgadywać? Program Ci nie załatwi tematu. musisz się jakoś wpiąć do systemu aby to zagrało. Dlatego potrzebujesz interfejsu. Jak się podłączysz, wtedy można szukać programu.