Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmieniarka + RNS150 (tak), a + BETA V (nie-dlaczego?)

djbolo 24 Lip 2005 17:26 1346 3
  • #1 24 Lip 2005 17:26
    djbolo
    Poziom 31  

Witam.

Problem jest nastepujacy:
    Mam 2 radia: Blaupunkt Travel Pilot RNS 150 i oryginalny VW BETA 5. Do tego jest zmieniarka Blaupunkt CDC-A05. Problem w tym, ze RNS 150 bezproblemowo wspolpracuje ze zmieniarka, a z BETA V nie dziala...

Gdzie szukac przyczyny lub sposobu uruchomienia? Czy BETA V jest kompatybilna z ta zmieniarka?

Szukalem na studio24 i na forum, jednak ten problem chyba nie byl opisywany...

Pozdrawiam

0 3
  • #2 29 Lip 2005 22:45
    Bejz
    Poziom 21  

To jest zmieniarka A05 czy A06 bo nie widać?
    Ale to jeszcze nic .Jakbyś zobaczyl tabelę kompatybilności radioodtwarzaczy Blaupunkta z odpowiednimi modelami zmieniarek blaupunkta to byś oszalał. Bardziej już tego nie mogli skomplikować. A do Bety tej na zdjęciu i każdego innego radia z nowszych VW i Audi (oprócz nawigacji) można podłączyć zmieniarkę Panasonica (8 płytową ale można sterować tylko 6 płytami) poprzez specjalny kabelek przejściowy - to nawet nie jest interfejs i kosztuje kilkadziesiąt złotych

0
  • #3 29 Lip 2005 22:47
    djbolo
    Poziom 31  

Napisalem - A05.

-1
  • #4 29 Lip 2005 23:02
    Bejz
    Poziom 21  

Sorka. To od tego upału oślepłem. Zauważ że złącze jest takie samo ale już opisy są jakby lekko inne i pozamieniane miejscami. Jak już napisałem Blaupunkt skomplikował to w zwykłych modelach a co dopiero w modelu wykonanym na zlecenie VW. W swojej karierze nie spotkałem się aby do radia VW ktoś podpiął inną zmieniarkę Blaupunkta niż oryginalną. Byłeś na www.studio24.prv.pl jak nie to poczytaj może Ci się rozjaśni dlaczego nie. Prawdopodobnie nie będzie to działać bo taki był zamysł VW a jeżeli można to przerobić to pewnie jest to nieopłacalne.

0
  Szukaj w 5mln produktów