Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak zabezpieczyć wejście do domu lub mieszkania Wideodomofon IP Basetech

28 Mar 2017 13:22 1749 2
 • Poziom 3  
  Jak zabezpieczyć wejście do domu lub mieszkania Wideodomofon IP Basetech
  Funkcjonalności monitoringu doskonale sprawdzają się w sytuacji gdy istnieje konieczność kontroli, czy ktoś obserwuje dom lub czy może samochód stojący na podjeździe nie został uszkodzony. Sytuacja może być monitorowana dzięki kamerom całą dobę i kontrolowana na ekranie smartfona lub laptopa.

  Coraz częściej pojawia się również możliwość większej kontroli osób wchodzących do domu lub mieszkania. Umożliwia to wzmocnienie nadzoru i jednocześnie zapewnia większe bezpieczeństwo.

  Podstawowym elementem w prosty sposób pozwalającym na kontrolę osób chcących dostać się do mieszkania lub domu będzie wysokiej jakości domofon z możliwością podglądu wideo.

  Oprócz aspektu bezpieczeństwa, kamera znajdująca się w domofonie, umożliwia również wygodne kontrolowanie (bez wstawania z krzesła), wszystkich osób dzwoniących do drzwi.

  Wideodomofon marki Basetech do drzwi wejściowych pozwala na monitorowanie poprzez połączenie lub wiadomość otrzymaną na smartfonie i / lub tablecie. Aplikacja dostępna w App Store i Google Play pozwala również na zdalne otwieranie drzwi. Dodatkową funkcją jest możliwość dokumentacji – w postaci zdjęć i filmów wideo – by móc zapisać obraz osób, które znajdują się przed drzwiami. Pamięć wewnętrzna o pojemności 8 GB pozwala na zapis wideo do 100 godzin.

  Wideodomofon IP posiada również możliwość ustanowienia połączenia Wi-Fi lub przez sieć. Przesyłanie obrazu i dźwięku pomiędzy jednostką zewnętrzną a siecią odbywa się głównie w sposób bezprzewodowy za pomocą Wi-Fi. Kamera IP cechuje się rozdzielczością HD (1280 x 720 pikseli) i jest wyposażona w diody LED na podczerwień, dzięki czemu monitorowanie osób próbujących wejść do domu lub mieszkania będzie ułatwione również w ciemności. Urządzenie jest pyło- i wodoszczelne dzięki stopniu ochrony IP64. Posiada wytrzymałą, aluminiową obudowę oraz alarm przeciwkradzieżowy, który zabezpieczy je przed nieuprawnionym dostępem.

  Wideodomofon Basetech może zostać wykorzystany z istniejącym już dzwonkiem do drzwi oraz zastosowany w przypadku elektrycznie otwieranych drzwi. Urządzenie zasilane jest za pomocą dołączonego zasilacza.

  Dzięki wideodomofonowi IP Basetech uzyskasz pełną kontrolę nad wszystkimi osobami wchodzącymi do Twojego domu – wszystko dzięki inteligentnym systemom monitoringu i kontroli dostępu!

  Typ kamery 1280 × 720 pikseli
  Wymiary (urządzenie zewnętrzne) (szer. x wys. x gł.) 54 x 130 x 42 mm
  Kąt widzenia w pionie/poziomie 65°/90°

  Zobacz produkt

  Zgoda publikację //gulson
 • OptexOptex
 • Poziom 40  
  Podajcie cenę na forum.Nie wejdę na wszą stronę bo mi "wpakujecie" nachalne reklamy.
 • Poziom 3  
  CYRUS2 napisał:
  Podajcie cenę na forum.Nie wejdę na wszą stronę bo mi "wpakujecie" nachalne reklamy.


  Witaj,
  wideodomofon aktualnie kosztuje 459,00 zł. Zapraszamy :)