Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

BFT MItto 2 - Kopiowanie pilota

30 Mar 2017 00:44 4458 2
  • Level 7  
    Witam serdecznie.

Zgubiłem pilota od bramy wjazdowej na zamknięty parking w centrum mojego miasta.
    Pilot to BFT MITTO 2 - w wersji bez dziurki z tyłu.
    W administracji z uwagi, że poprzedniego pilota zgubiłem chcą ode mnie 400zł za wyrobienie duplikatu... Więc to trochę przesada.

Moje pytanie jest takie. Czy jest jakaś szansa na sklonowanie takiego pilota? Uniwersalny mam w domu, ale on kopiuje kod stały więc akurat przy bft mitto 2 mi się nie przyda.

Obecny pilot używany przez sąsiada wygląda dokładnie tak:

Czy jest jakaś szansa na to, że bez ingerencji w sterownik bramy mogę sklonować / dodać pilota?
    Jeśli tak, to jakiego pilota mam kupić? Identyczny jak mam teraz czy jakieś nowsze / inne wersje?

Serdecznie proszę o pomoc!
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 34  
    Owneds wrote:
    Czy jest jakaś szansa na to, że bez ingerencji w sterownik bramy mogę sklonować / dodać pilota?

Nie nie ma szans obejść 99% opcja programowania pilota pilotem w sterowniku wyłączona. Albo grzecznie kupujesz w administracji albo pożyczasz od sąsiada.
  • Level 7  
    Hmm, ciekawe czy starczy tylko ściągnąć obudowe od centralki, aby wgrać pilota. :D