Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Infekcje na komputerze - jak bezpiecznie je usunac?

fairycrafts 30 Mar 2017 07:24 483 5
  • #1 30 Mar 2017 07:24
    fairycrafts
    Poziom 2  

Witam wszystkich.

Od jakiegos czasu zaobserwowalam problemy z komputerem (windows 10): min. zacina sie, wolno laduje stronki internetowe, a do tego dzisiaj podczas odpalenia jednej z nich- nagle pojawil sie glosnik (tak jakbym wlaczyla radio lub video) I zaczal mowic 2 zdania o tym, co moze zrobic na moim komputerze. Pierwszy raz cos takiego widze. Przeczytalam watek o tym co nalezy zrobic przed zadaniem pytania na forum, wiec przeskanowalam komputer dr, web I antimalwarebytes. Wykrylo trojana Backdoor I inne zagrozenia. Nie podejmowalam zadnych akcji. W zalaczniku przesylam raporty. Czy moglby mi ktos powiedziec co powinnam zrobic, zeby usunac te infekcje? Czy mam podjac dzialania w antymalwarebytes I dr web czy skanowac w adcleaner I tam dopiero to wszystko usunac? Bardzo prosze Was o pomoc- krok po kroku.

Z gory bardzo dziekuje.

0 5
  • #2 30 Mar 2017 07:30
    Kolobos
    Spec od komputerów

Wymagane sa logi z FRST jak zapewne widzisz we wszystkich watkach w tym dziale!

Wczesniej usun wszystko co wykryl mbam, cureit i adwc.

0
  • #4 30 Mar 2017 08:34
    Domino_2
    Pomocny dla użytkowników

Kod: text
    Zaloguj się, aby zobaczyć kod

Wklej to do notatnika i zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść w folderze gdzie znajduje się plik FRST.exe/FRST64.exe, uruchom go i kliknij Fix/Napraw.

Zainstaluj sobie dodatek do przeglądarki uBlock Origin.

Załącz screen z CrystalDiskInfo.

0
  • #5 30 Mar 2017 09:16
    fairycrafts
    Poziom 2  

Domino, zrobiłam tak jak napisales. Czy teraz powinnam jeszcze raz przeskanować komputer żeby sprwdzic czy problem został naprawiony? jeśli tak, to którym programem? W załączniku screen z crystaldiskinfo,

0
  • #6 30 Mar 2017 11:47
    Domino_2
    Pomocny dla użytkowników

Dysk wygląda w porządku.
    Przeskanuj programem Malwarebytes i usuń wszystko co znalazł.

0