Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Amica AWCT 10L - wyłącza się po chwili

30 Mar 2017 18:35 834 2
  • Poziom 1  
    Witam. Mam taki problem po załączeniu przycisku zasilania oraz ustawieniu programu daje start (przycisk start/pauza) pobiera chwilkę wodę i wyłącza się świeci tylko (start/pauza na czerwono). Natomiast po skasowaniu (przyciskiem zasilania) ponawiam znów i jest to samo za trzecim razem (tak jak by wody było wystarczająco). Świeci przycisk start/pauza oraz zasilanie na zielono i silnik chwile się kreci w prawo następnie obie gasną i znów się załączają na zielono chwile pracuje silnik w prawo i znów gasną i tak w kółko. Jaki może być powód pomocy (jak się ustawi np. wypompowanie lub wirowanie wszystko jest w porządku silnik pracuje). Chodzi o blokadę drzwiczek (czy szło by ja z mostkować jak w starszych pralkach żeby sprawdzić jej uszkodzenie)?
  • Poziom 26  
    Pewnie sterownik do wymiany czyli nie pchaj się w to bo jest to nie opłacalne.Pralka na złom a ty rozglądnij się za czymś innym ,nie koniecznie tej firmy.
  • Poziom 30  
    Ja bym zmienił blokadę bo ona może robić takie numery. Miałem taki problem w innej pralce i po wymianie blokady wszystko było w porządku.