Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Uniden ubc 92 xlt - Zardzewiały skaner, czy da radę naprawić?

30 Mar 2017 20:17 1494 6
  • Level 9  
    Witam

Jakiś czas temu znalazłem skaner Uniden ubc92 xlt, jest troszkę w opłakanym stanie, rozkręciłem go, no i w środku nie wygląda za dobrze jest dużo rdzy. Czy w ogóle da radę poskładać go w kupę i czy będzie w ogóle zdatny do nasłuchiwania? Czy ktoś mógłby podjąć się ewentualnie jego naprawy, czy szkoda w ogóle na to czasu? Poniżej przesyłam zdjęcia.

Uniden ubc 92 xlt - Zardzewiały skaner, czy da radę naprawić? Uniden ubc 92 xlt - Zardzewiały skaner, czy da radę naprawić? Uniden ubc 92 xlt - Zardzewiały skaner, czy da radę naprawić?
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 34  
    Tylko czarodziej z tej kupki śmieci, za duże pieniądze, byłby w stanie zrobić działające urządzenie a i to wątpię czy będzie działało.
  • Level 34  
    Szkoda czasu.To już nigdy nie odpali.Ten skaner chyba leżał na dnie Bałtyku z 5 lat aby tak go zeżarło. A szkoda, bo nowy kosztuje pona 600zł.
  • Level 9  
    Szkoda, bo znalazłem go w pracy przy sortowaniu odpadów, ktoś wyrzucił, nie wyglądał tak strasznie, no ale środek pokazał że to lekka masakra. Znalazłem też drugi w lepszym stanie yaesu vs 150, jeszcze go nie uruchamiałem, ale on nie odbiera w paśmie 174. Już od dawna interesują mnie skanery nasłuchowe, ale zawsze coś wypada i własnego nie mam, myślałem że jednak coś z tego unidena wyjdzie, no ale cóż. Dzięki.
  • Level 34  
    szokobon wrote:
    yaesu vs 150, jeszcze go nie uruchamiałem, ale on nie odbiera w paśmie 174.
    No ciekawe? Chyba YAESU VX-150? A jeżeli tak to akurat on właśnie odbiera od 140MHz do 174MHz a nadaje tylko od 144MHz do 148MHz.
  • Level 9  
    Tak faktycznie yaesu vx 150, przepraszam ale autokorekta. W takim razie dzięki za odpowiedź :) pozdrawiam
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    Ja bym ten skaner wyszorował i wysuszył. I tak nie masz nic do stracenia. Tylko uważaj na wyświetlacz...