Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung S2 - Galaxy S2 I9100 nie włącza się

31 Mar 2017 14:51 492 2
  • Poziom 2  
    Witam. Dostałem od znajomego pozostałości po telefonie Galaxy S2 czyli elektronikę uszkodzoną i popękany lcd tylko szybka.Tel był przez niego kupiony dla wyświetlacza który przełożył do swojego a to co zostało ja dostałem.Tyle historii sprzętu którego aktualnym problemem jest to iż po włączeniu zatrzymuje się na napisie Cyanogemod.
    Kręci się tylko kółko wokół loga i dalej nic.Telefon daje się wprowadzić w tryb download a także recovery cwm. Przy próbie resetu zawiesza się jednak przy wipe data. Dodam jeszcze iż w telefonie uszkodzone było gniazdo usb i nie widział go PC aktualnie wlutowałem przewód usb i już komp. go wykrywa .Piszę ten post chcąc uzyskać poradę
    czy warto spróbować wgrać stokowy rom odinem a jeżeli tak to jedno czy 3 plikowy. Więcej informacji podam w każdej chwili jeżeli były by potrzebne. Z góry dziękuję za chęć pomocy, do samsungów wgrywałem kilka razy romy ale to był upgrate a tu by był downgrate więc czy standardowe flashowanie wystarczy?
  • Pomocny post
    Poziom 19  
    Tak wystarczy wgrać odinem i powinno śmigać jeśli to kwestia softu
  • Poziom 2  
    Niestety ale próba instalacji nowego romu nie powiodła się. Po naciśnięciu przycisku start w odinie po kilku sek. na komputerze blue screen i zwiecha. Próbowane na dwóch różnych komputerach odinach i romach. Zauwazyłem również iż po dłuższym włączeniu w tryb download tel się dość mocno grzeje.