Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 407sw - Brak świateł cofania.

31 Mar 2017 18:02 831 1
  • Poziom 27  
    Poszukuję schematu instalacji elektrycznej świateł cofania samochodu jak w temacie z 2005r. Posiada moduł bagażnika BFR1.
    Próbowałem zainstalować Service Box+Sedre z 2013 ale pomimo kilkakrotnej instalacji różnych wersji na różnych komputerach (ok. 10 instalacji), zawsze rezultat jest taki sam. Instalacja kończy się pomyślnie. DockbackupAP instaluje się na pasku zadań i wyświetla się strona IE. Prawidłowo mogę sie poruszać po menu i wyświetlać dokumenty jakie są dostępne.
    Gorzej z Sedre, które się instaluje ładuje się na pasku zadań, miga i daje później komunikat w jakimś dziwnym języku ale taki sam jak w DockbackAP że został załadowany i można uruchomić klikając na niego. Niestety nie wyświetla się ekran IE. Prawym klawiszem myszy można kliknąć w ikonę na pasku i rozwija się menu:zmiana kodu, nowe okno, zamknij i jeszcze jedno. Wszystkie działają prawidłowo oprócz "nowe okno", które nic nie wyświetla.
    Instaluję zgodnie z instukcją. Kasuję wpisy rejestru poprzedniej instalacji, dokonuję wszystkich zmian w Alcohol 120%, ustawiam A.C.I.D. ustawiam IE zgodnie z instrukcja.
    Jedynie co mnie zastanawia to język instalacji. Ustawiam jako Polski.
    Co prawda kupuję krowę chcąc napić sie mleka ale nie spotkałem nigdzie na necie tej części schematu.
    Przepraszam jeśli nie w tym dziale ale nie znalazłem takiego, który by pasował.
    Problem mój rozwiąże plik z programu Sedre ze schematem o którym pisałem wyżej.

Dodano po 35 [minuty]:

Doszedłem, że napisy informujące podczas migania ikon na pasku zadań są w języku Duńskim.