Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wzmacniacz forda w VW SHARAN jakie ma parametry

Marcin1989 24 Lip 2005 23:03 2249 2
  • #1 24 Lip 2005 23:03
    Marcin1989
    Poziom 17  

Mam problem otóż ostatnio na allegro znalazłem gościa który sprzedaje wzmacniacz[/color] od forda seryjny radio i 4 głośniki.Gdy zobaczyłem ten wzmacniacz od razu poleciałem do mojego SHARANA by sprawdzić czy mam też coś takiego.I faktycznie też mam taki wzmacniacz ale nie wiem jakie ma on parametry i nie mam do niego schematu wszędzie szukałem ale nie mogę nic na jego temat znaleźć.Proszę o pomoc podajcie coś na jego temat.Mam VW SHARAN z 97r

0 2
  • #2 25 Lip 2005 01:00
    SlaweK
    Poziom 43  

A po co Ci parametry ? Przecież słyszysz jak on gra.
    Audio w Fordach (Sharan to VW+Ford) było raczej średnich lotów ale słucha się go w wykonaniu fabrycznym dość przyjemnie i jest fukcjonalny. W większości to sprzęt Grundiga a wielu wie jaki jest Grundig, dość niską mocą potrafi udawać dużo większą. Może nie akurat w Sharanie ale w pozostałych radiach Grundiga, jako jedynych ujmuje się basu. Osobny wzmacniacz sugeruje radio 2007 (Sound1) choć nie wiadomo w jakiej wersji i czy np dysponuje możliwością obsługi zmieniarki lub dodatkowego CD.

SławeK

0
  • #3 12 Lip 2011 18:04
    MaFioSSeK
    Poziom 9  

Z radem 2007R RDS + sterownik zmieniarki FORD 2050 , wersja 2007 RDS bez R nie ma obslugi

0
  Szukaj w 5mln produktów