Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Astra G. 2.0DTL - Interpretacja błędów i ich eliminacja.Nie działa check.

01 Kwi 2017 09:38 606 6
  • Poziom 27  
    Witam. Otóż podpiąłem ostatnio komputer i mam dojść sporo błędów. Auto ogólnie zapala i jeździ ale wolałbym nie mieć żadnych błędów. A oto one:
    Jeden błąd to wiem o temperaturze oleju silnika bo czujnik jest oberwany a reszta?

I kolejny błąd airbag.
    Kasuje go i błąd znika ale co jakiś czas się pojawia i świeci się kontrolka.

Poza tym po regeneracji pompy koleś powiedział mi że nie zapala się kontrolka check. Jak to naprawić?
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 42  
    Nie zamieszczaj takich "niemieckich" głupot....
    Przetłumacz i wtedy na forum...
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 27  
    Witam ponownie. Po kilkunastu dniach walki z asterką pozbyłem się prawie wszystkich błędów. Po założeniu emulatora egr przestał sie pojawiać błąd P0400 i P1125. P 1635 przestal się pojawiać po założeniu oszusta który podniósł temperaturę progą zapalania się świec. Ale to może zbieg okoliczności bo ruszałem przekaźniki. Check był zaklejony czarną folią. Sprzedający widocznie chciał ukryć że się zapalał. Odkleiłem naklejkę z licznika i działa. Błąd z czujnika temp.oleju pozbędę się dopiero jak zmienie czujnik. A z airbag to ten błąd to ponoć problem z połączeniami pod fotelem.
  • Moderator Samochody
    Davvvi napisał:
    Błąd z czujnika temp.oleju pozbędę się dopiero jak zmienie czujnik.

Sprawdzałeś go w ogóle? Bo tam łatwo same przewody uszkodzić. W ogóle to wszystko można łatwo naprawić bez żadnych sremulatorów.
  • Poziom 27  
    Przy regeneracji pompy czyszczony był kolektor oraz zawór egr. Syfu tam było bo co nie miara. Błąd wyskakiwał nadal. Po założeniu emulatora egr błąd nie wyskakuje a silnik lepiej pracuje. Przede wszystkim turbo dziura jest prawie nie wyczuwalna. Zbiera się fajnie już od samego początku. Więc ten emulator to zbawienie dla tego silniczka i skończy się zasyfianie dolotu. A jeśli chodzi o czujnik temp oleju to go sprawdzałem. Czujnik just urwany, a wtyczka wisi luźno . Tylko wymiana naprawi problem.
  • Moderator Samochody
    To się miło zaskoczysz po jego naprawie, kuni przybędzie.
  • Poziom 27  
    Witam ponownie. Dzisiaj czy prędkości 120km/h ponownie
    Zapalił się check i brak mocy. Dopiero ponowne odpalenie silnika pomogło. Czego szukać?