Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop Lenovo zawiesza sie -

01 Kwi 2017 20:27 1167 15
  • Poziom 4  
    Witam jak w/w
    Z początku miałem tak że gry nagle przestawały działać, później zauważyłem , że po prostu znika mi karta graficzna GeForce GT 745M jakby się wyłączała . Zdarzyło się też że wyłączyła się i zaczęła korzystać z Intel(R) zintegrowana przez co gra zaczęła się ścinać. Reinstalowałem sterowniki od nowa nic to nie dało tylko zaczęło się ścinać podczas grania i do tego czarny ekran, tylko reset pomaga.
    Sprawdzałem w programie temperaturę karty 78 stopni.

a tu karty : Laptop Lenovo zawiesza sie -
    Pozdrawiam

W panelu sterowania nvidi przywróciłem ustawienia domyślne, tak aby automatycznie wybierało kartę. Jak na razie nie ma czarnego obrazu ale jak wyżej karta geforce sie wyłącza. Wszedłem w aplikacje a tu : Laptop Lenovo zawiesza sie -
    Po probie instalacji : Laptop Lenovo zawiesza sie -
  • Poziom 4  
    Tzn, mam odpalić program dopiero jak mi wywali ?
  • Poziom 4  

Tą kartę wystarczy czy całość raportu powysyłać ?
  • Poziom 4  
    Tym razem się zawiesił i czarny ekran musialem zrobic reset.
    Mam niby plik, ale nie moge go otworzyć i w sumie wstawić tutaj też nie. Screen Laptop Lenovo zawiesza sie -
  • Poziom 13  
    a ja powiem tak puszczają luty pod NVIDI'ą. Najlepiej chipa wymienić na nowego jeśli sprzęt ma zostać lub rebaling względnie dogrzewka i do ludzi
    Pozdrawiam
  • Poziom 4  
    Czym moglobyc to spowodowane ?
    Skoro laptop ma 2 lata i w przez te 2 lata byl użytkowany tylko do internetu, dopiero teraz zacząłem na nim grac.
    No i ciekawy fakt jest też, że skan pochodzi z gry Assassin's Creed 2 gdzie nawet nie zdąża mi sie włączyć i czarny ekran, a Assassin Creed 3 oraz 4 nie tylko wylacza mi sie karta. W 3 z tego co pamietam caly czas chodzi. Teraz wrzucam skan z Naruto Shippuuden Storm Burst First tylko ze jest rozdzielczości 1200x700 ale jest w pelnym oknie , która nie wyłacza sie i nie zacina lapka a wymmogi chyba ma wieksze od AC 2 ?

edit: jesli chodzi o AC2 odpalil mi przez administratora, scinalo fakt ale jak ustawilem na mniejsza rozdzielczosc 16xx x 700 chyba chodzi w miare plynnie i sie nie wylacza minus jest taki ze w prostokacie gram, wiec w czym moze byc problem ?
  • Poziom 13  
    Karta graficzna we współczesnych laptopach włącza się dopiero pod odpowiednim obciążeniem, więc do gry w oknie czasami wystarcza układ graficzny zaszyty w procku
  • Poziom 4  
    Czyli co mam zrobic zeby normalnie mi chodzilo na maksymalnej rozdzielczosci ?
  • Spec od komputerów
    Kliknij prawym przyciskiem myszy na Pulpicie i wybierz w menu Panel sterowania NVIDIA.
    W menu Ustawienia 3D przejdź do kategorii Zarządzaj ustawieniami 3D.

Na zakładce Ustawienia programu wybierz grę z menu rozwijanego, a następnie przypisz jej dedykowaną kartę GeForce o wysokiej wydajności. Jeśli gra nie znajduje się na liście aplikacji, kliknij przycisk Dodaj, a następnie wskaż znajdujący się w folderze gry plik z grą.
  • Poziom 4  
    Robiłem już tak, niestety nic to nie dawała, a wręcz szybciej mi sie crashowala
    Propo Naruto to nie gram w oknie.
  • Poziom 13  
    Wszystko przemawia za tym aby odwiedzić serwis chyba że masz gwarancję to bez najmniejszych skrupułów wio do producenta