Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Vordon ht 869v2 - Z造 odbi鏎 fal FM

demonsc27 02 Apr 2017 00:46 7635 5
    demonsc27
    Level 9  
    Witam wszystkich mam problem z radiem a mianowicie posiadam auto renault megane II sedan radio vordon ht 869v2 i nie odbiera mi dobrze fal fm na fabrycznym by這 dobrze czy koledzy byli by tak mili i pomogli mi uporac sie z ta usterka . Pisa貫m do serwisu ale nie maja ochoty odpisac. Z g鏎y dzi瘯uj za informacje.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwi您ania w przemy郵e. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj si za darmo
    kokapetyl
    Level 43  
    demonsc27 wrote:
    nie odbiera mi dobrze fal fm na fabrycznym by這 dobrze

Sprawdzi貫 pod陰czenie anteny do tego radia i czy jest zasilanie na wzmacniacz antenowy ?
    demonsc27
    Level 9  
    Zastosowa貫m osobny wzmacniacz antenowy na osobnym zasilaniu i jest ciut lepiej .jesli jest wzmacniacz antenowy w antenie w stopce to nie moge znalesc tego kabla co daje zasilanie .

Dodano po 6 [minuty]:

Kosci iso A zastanawia mnie pin 5 sterowanie antena do czego s逝篡 tak my郵 瞠 do wysuwania anteny jak jest w niekt鏎ych modelach aut ale nie jestem pewien. Elektryka samochodowa zaskakuje a instrukcjia do radia zostawia du穎 do 篡czenia ale tak to jest jak kobieta robi prezenty
    kokapetyl
    Level 43  
    demonsc27 wrote:
    .jesli jest wzmacniacz antenowy w antenie w stopce to nie moge znalesc tego kabla co daje zasilanie

S dwie mo磧iwo軼i, oddzielny kabel zasilaj帷y, albo zasilanie idzie po kablu antenowym i w闚czas potrzebny jest separator antenowy. https://www.google.de/search?q=seperator+ante...firefox-b&gfe_rd=cr&ei=IeDgWIfmIuWv8wfLk5nwDQ
    demonsc27 wrote:
    zastanawia mnie pin 5 sterowanie antena do czego s逝篡 tak my郵 瞠 do wysuwania anteny

Dobrze my郵isz, mo積a go r闚nie zastosowa do zasilania wzmacniacza antenowego, lub sterowanie wzmacniacza do tuby.
    D_Mrozu
    Level 21  
    Witam.
    Zasilanie wzmacniacza anteny we z przewodu opisanego ANT_CTRL (pin 18) lub AMP_CTRL (pin 10) - na jednym i drugim pojawia si +12V po za陰czeniu zasilania radia i pod陰cz do 5 pinu kostki ISO zasilaj帷ej samochodu.
    Sprawdzone - dzia豉.
    Vordon ht 869v2 - Z造 odbi鏎 fal FM
    Pozdrawiam.
    P.S.
    W bardzo prosty spos鏏 mo積a zrobi sterowanie tym radiem z manetki przy kierownicy - koszt nie powinien przekroczy 1PLN :).
    demonsc27
    Level 9  
    Dzi瘯uj wszystkim za rady i pomoc. Odda貫m radio na reklamacj i dosta貫m nowe, kt鏎e dzia豉 bez zarzutu.