Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AEG ÖKO-LAVAMAT update LL1800 - Error Code C3

sp5xti 02 Kwi 2017 09:46 666 3
  • #1 02 Kwi 2017 09:46
    sp5xti
    Poziom 2  

Witam. Mam problem z pralką, jak w temacie, podczas wirowania, wywaliło bezpiecznik. Po powtórnym załączeniu, kod błędu C3. W pralce nie ma nic po załączeniu, sygnał dźwiękowy z kodem C3 a PNC110006978 i słychać pracę pompki, co sprawdziłem jak wszedłem w tryb serwisowy, to pobiera wodę i pracuje silnik. Proszę o jakąś pomoc i poradę.
    Pozdrawiam.
    Olek
    Jaka kombinacja przycisków (są cztery) aby błąd skasować-po wejściu w panel serwisowy ?
    Dzisiaj sprawdziłem hydrostat działa krańcówki w układzie przeciw zalaniu sprawne , wlałem wodę - pompka wypompowuje , czyli jest sprawna
    czy ktoś ma jakiś pomysł ???
    :-( to co jeszcze mogę dodać to czy jestem w opcji użytkownika lub w serwisie cały czas pracuje pompa odpływu ??

Trzy dni minęły czy ktoś potrafi mi pomóc czy czeka mnie serwis AGD :-( :-(

0 3
  • Pomocny post
    #3 05 Kwi 2017 21:35
    peter falk
    Specjalista AGD

Coś mi się wydaje,że pralka leje pod siebie. Sprawdź,czy nie ma wody na dnie pralki. Jesli jest, szukaj przecieków. Jesli wody nie ma, to zapewne wywalilo na module triak pompki.

0
  • #4 06 Kwi 2017 08:55
    sp5xti
    Poziom 2  

Wymieniłem triaka i jest już poprawa nie ma błędu programy działają aczkolwiek nie działa spust wody , słychać pracę przekaźnika jak przyciąga cewka muszę sprawdzić czy nie ma przerwy na stykach załączających bardzo dziękuję za podpowiedź w usunięciu usterki o dalszych postępach będę pisał zawsze może się to komuś przydać . AEG ÖKO-LAVAMAT update LL1800 - Error Code C3

Pozostał mi jeszcze problem ze wskazaniami na wyświetlaczu jest to tylko w jednym miejscu inne programy wskazują prawidłowo.

0