Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nokia c2-02 - konfiguracja internetu w siecie lycamobile

02 Kwi 2017 16:05 2694 12
  • Poziom 9  
    Mam Nokię C2-02 i nie mogę sobie poradzić z konfiguracją internetu w sieci Lycamobile. Od konsultanta wiem że trzeba, włączyć transfer danych, roaming danych dodać APN, i wpisać data.lycamobile.pl. Pomimo tego nie wiem jak to zrobić, dlatego zwracam się z prośbą o pomoc.
  • Poziom 9  
    Czytałem instrukcję i musze stwierdzić, że ona odnosi się do użytkowania telefonu. Na temat konfiguracji nic tam nie ma. Myślę, że tu może pomóc ktoś kto używa tego modelu.
  • Poziom 9  
    Tak próbowałem zmieniać różne opcje i w różne miejsca wpisywałem to co wskazał konsultant Lycamobile. Tylko w tym telefonie te opcje innaczej się nazywają i nie wiem gdzie wpisać i co wpisać.

Dodano po 5 [godziny] 12 [minuty]:

Potrzebna konfiguracja internetu nokia c2-02 pomocy !
  • Poziom 9  
    NOKIA C2-02> ustawienia>połączenia>tu jest dostępne>Bluetooth,Dane pakietowe,Kabel usb
    Wybieram Dane pakietowe i tu są dwie opcje>Połącz. danych pakiet. oraz Ustaw. danych pakiet.
    Połącz.danych pakiet. ustawiam na <zawsze online> następnie wchodzę dalej do
    Ustaw.danych pakiet. i tu są<Aktywny punk dostępu> wpisuję Lycamobile oraz przechodzę do <Edyt.akt.pkt.dostępu> i tu są do ustawienia<Nazwa pkt. dost.> wpisuję Lycamobile oraz <Pkt.dost.dan.p.> wpisuję www.data.lycamobile.pl
    Czy tak będzie dobrze?

Dodano po 4 [minuty]:

Niestety nie działa. Jak to ustawić pomóżcie.

Dodano po 13 [minuty]:

Niestety nie działa. Jak to ustawić pomóżcie.

Dodano po 1 [godziny] 47 [minuty]:

ZNALAZŁEM KONFIGURACJE W SIECI ORANGE ALE JAK TO ZROBIĆ W SIECI LYCAMOBILE ?

Aby skonfigurować Internet w sieci ORANGE w telefonie Nokia / Microsoft C2-02, należy postępować według poniższych wskazówek:

Wejdź w MENU
    Wybierz USTAWIENIA, a następnie KONFIGURACJA.
    Wybierz WŁASNE USTAWIENIA
    Jeśli brak konfiguracji, naciśnij DODAJ, w przeciwnym razie naciśnij OPCJE, a następnie DODAJ NOWY.
    W kolejnym kroku wybierz INTERNET
    W pole NAZWA KONTA wpisz Orange Internet
    W pole NAZWA UŻYTKOW. wpisz internet
    W pole HASŁO wpisz internet
    Pole PREF. PUNKT DOST. ustaw na NIE
    Wybierz UST. PUNKT DOST. i ustaw pole PROXY na WYŁĄCZONE
    Wejdź w USTAW. NOŚNIKA
    W pole PKT DOST. DAN. P. wpisz internet
    Jako TYP SIECI wybierz IPv4
    W pole NAZWA UŻYTKOW. internet
    W pole HASŁO wpisz internet
    Naciśnij trzy razy WSTECZ
    Zaznacz wprowadzoną konfigurację Orange Internet(przytrzymując ją) a następnie wybierz UAKTYWNIJ
  • Poziom 9  
    W ostatniej mojej wiadomości przedstawiłem jakie opcje są dostępne w tym modelu. I nie wiem która z nich to APN- na tym polega cały problem.

Dodano po 2 [minuty]:

Czy APN to Nazwa konta bo pod tym jest miejsce na użytkownika i hasło ?
  • Poziom 9  
    A może tak:

W pole PKT DOST. DAN. P. wpisz: data.lycamobile.pl
    Jako TYP SIECI wybierz IPv4
    W pole NAZWA UŻYTKOW. wpisz: lmp
    W pole HASŁO wpisz: plus
    Naciśnij trzy razy WSTECZ

Poprostu nie wiem co to jest APN.
  • Poziom 27  
    Walczyłem z internetem ostatnio w se w810 i niestety tez nie udało mi sie nic ustawić taka smutna prawda, że na klawiszach sobie nie pointernetujesz :(. W przypadku lyca mobile musisz pamiętać że ta sieć nie obsługuje MMS więc pytanie na co w noki c2-02 internet ?
  • Poziom 14  
    Mam ten sam problem, mogę odpowiedzieć tylko że chce użyć telefonu jako modemu. Skoro mam go do połączeń zagranicznych w dobrej cenie i w pakiecie dodatkowo internet. Jak mi się uda dam znać.