Witam,
W manie l2000 z tyłu na bębnach. Problem jest w zużyciu układzin. A mianowicie to dolne okładziny zjada dosłownie w pół roku, górne są prawie jak nowe.
Rozpieraki regenerowane, siłowniki też. W czym może być problem?
Pozdrawiam
E:Mamy jeszcze kilka takich manów w każdym tak samo robione tylne hamulce i zużywają sie normalnie a w tym jednym dramat.
A i jeszcze czasem całkiem giną hamulce z tyłu, nie ma ręcznego ani zasadniczego, a czasem wszystko jest ok. Ale tu podjerzewam problem z którymś zaworem.
W manie l2000 z tyłu na bębnach. Problem jest w zużyciu układzin. A mianowicie to dolne okładziny zjada dosłownie w pół roku, górne są prawie jak nowe.
Rozpieraki regenerowane, siłowniki też. W czym może być problem?
Pozdrawiam
E:Mamy jeszcze kilka takich manów w każdym tak samo robione tylne hamulce i zużywają sie normalnie a w tym jednym dramat.
A i jeszcze czasem całkiem giną hamulce z tyłu, nie ma ręcznego ani zasadniczego, a czasem wszystko jest ok. Ale tu podjerzewam problem z którymś zaworem.