Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z podłączeniem komputera do telewizora

Juri. 07 Kwi 2017 18:56 1200 37
    Juri.
    Poziom 8  
    Przeznaczenie komputera jest pod gry, a i przyzwyczajenie do Windowsa 10 sprawia, że wolałbym zostać przy W10.
  • OptexOptex
  • OptexOptex
    domin122
    Poziom 16  
    Długo Ci trwa zrobić instalkę. Jak na innym systemie ruszy, to wtedy łatwiej znaleźć przyczynę. Ja w najnowsze tytuły gram na 7 i działają z mniejszą ilością problemów niż na nowszych systemach.
    Juri.
    Poziom 8  
    Spróbowałem podpiąć montor i tv. Korzystałem z DP do podpięcia monitora, bo płyta nie ma 2 wejść HDMI. Ani monitor, ani TV wtedy nie działa, brak sygnału... Pod HDMI monitor działa.

Nie mam instalki żadnego systemu po za linxami i win10 na kompie, a nie chcę pirackiej, niepewnej wersji pobierać, a żeby pobrać z strony MS trzeba podać klucz.
    310artur
    Poziom 43  
    A sam monitor podpięty pod DP działa? Jeśli tak to to włącz PC z monitorem i TV i użyj kombinacji klawiszy "windows" i "p" przytrzymaj windows i raz wciśnij p. Przełączysz system na duplikowanie ekranu. Bo możliwe że karta ustawia główny ekran TV a domyślnie na drugim obrazu być nie musi.
    Juri.
    Poziom 8  
    Właśnie nie działa w ogóle pod DP. Pod HDMI działa, nie mam pojęcia co się dzieje... tyle problemu z tym komputerem, że szkoda gadać.
    310artur
    Poziom 43  
    W ogóle nie działa po DP? Masz możliwość sprawdzić sam monitor o kabel sygnałowy DP gdzie indziej? Bo może my tu szukamy a po prostu ten 1050Ti jest niesprawny.
    Albo może możesz tego 1050ti zamontować na innej plycie (w inny PC) i przetestować?
    Ja już poważnie nie mam pomysłu - co krok to problem.
    Juri.
    Poziom 8  
    310artur napisał:
    W ogóle nie działa po DP? Masz możliwość sprawdzić sam monitor o kabel sygnałowy DP gdzie indziej? Bo może my tu szukamy a po prostu ten 1050Ti jest niesprawny.
    Albo może możesz tego 1050ti zamontować na innej plycie (w inny PC) i przetestować?
    Ja już poważnie nie mam pomysłu - co krok to problem.

Podpiąłem jeszcze raz pod DP i teraz działa... wcześniej nie chciał. Kabel jest sprawny, korzystam z niego w swoim komputerze.

Właściciel komputera kupuje normalny monitor, powiedziałem, że się nie da i nic się nie zrobi. Wątpię, że wadliwa karta, moim zdaniem jest to kwestia sterowników.