Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

WMF Presto - menu w języku polskim

06 Kwi 2017 09:14 5646 13
  • Poziom 13  
    Witam.
    Mam ekspres WMF Presto, niestety nie ma w nim menu w języku polskim.
    Orientuje się ktoś czy mogę go samodzielnie wgrać do urządzenia lub kto w okolicy Poznania mógł by taką usługę wykonać?
    Pozdrawiam
  • Poziom 28  
    Firma Primulator zajmuje się tymi ekspresami. Sam nie wgrasz bo soft jest dostępny tylko dla dystrybutorów. Sam szukam tego oprogramowania i nigdzie nie można go dorwać. Nawet ciężko o kupno.
  • Poziom 2  
    Witam dołączam się do pytania jeśli ktoś wgrywa polskie menu do WMF presto i do wmf1800 jestem zainteresowany , szukam też serwisanta w/w maszyn , Jeśli chodzi o Primula..... to ta usługa kosztuje min 1200 zł za przyjęcie maszyny na serwis i plus ewentualna naprawa.
    Program do wgrywania menu to WMF Konfig tool (o.O) działa !!!
    Wszystkim którym się udało proszę o dodanie zdjęć sposób podłączenia jakieś wskazówki aby wszyscy mogli sobie wgrać j. polski do swoich maszyn za free .
    https...mega.nz/#!FyBA0CQD!tNrK0xwjlh4KVNQ8C6r7f2lwmjc2CffyGXnDA5fOa9k]] :D 601794921 :spoko:
  • Specjalista AGD

Dzis trochę chleba i słowników zjadłem godzinka i są efekty, bez opłat, bez primulatora i ich kurews*** stawek.

Jakby ktoś zmiany potrzebował zapraszam. Pacjent wyżej to model 03.1400.
  • Poziom 2  
    kolego potrzebuję zmiany pomożesz
  • Poziom 2  
    kolego jestem z lublina jest za daleko możesz mi inaczej pomóc?
  • Specjalista AGD
    Szkoda mi czasu na tłumaczenie krok po kroku. To tylko kilka kilometrów.
  • Poziom 28  
    kylowar napisał:
    kolego jestem z lublina jest za daleko możesz mi inaczej pomóc?

Zaoferowałem pomoc. Kolega nawet nie ma ekspresu przy sobie. Czekamy.
  • Poziom 15  
    Nie chcę zakładać nowego tematu: gdyby ktoś dysponował oprogramowaniem na PC do WMF 1200S to będę zobowiązany.
  • Poziom 9  
    Dzień dobry potrzebuje program do wmf presto 1400 kasowania licznika 30000
    Proszę o pomoc z góry dziękuję
  • Poziom 28  
    Programem zamieszczonym w temacie to zrobisz.
  • Poziom 2  
    zadzwoń do http://www.ls-protec.pl/ tel 914666110 może coś podpowiedzą , bo licznika to chyba nie można skasować, tylko wyłączyć powiadomienie o przeglądzie ale ja nie naprawiam więc nie wiem czy jest tak na pewno.
  • Poziom 15  
    Tak jak napisał badyl00 dołączonym softem można skasować inspekcję. Inspekcję można również skasować z pozycji menu serwisowego, Tylko czy warto? chociażby bez wymiany oringów i inspekcji zaparzacza...