Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

GoClever Quantum 550 - Brak możliwości wykonywania połączeń

06 Kwi 2017 10:48 837 4
  • Poziom 8  
    Telefon nie chce wykonywać połączeń telefonicznych, ani wysyłać sms`ów. To samo ma się do połączeń przychodzących. Mimo iż operator jest wykrywany i z zasięgiem również jest ok. Po przełożeniu karty SIM do innego telefonu, połączenia można wykonywać i odbierać bez problemu.
    Sprawa jest na tyle dziwna, że po wykonaniu restartu telefonu przez chwilę można dzwonić. Jednakże wystarczy że telefon poleży bezczynnie powiedzmy 15 min i problem się powtarza.
  • Poziom 8  
    Dzięki, szukałem ROMu ale jakoś nie mogłem go namierzyć. Dam znać jak będę po zabiegu.

A jeszcze korzystając z możliwości podpytam - bo mocno średnio jestem w temacie - jest możliwość na ten telefon wgrać jakiegoś cyanogenmoda ? Tudzież inne / lepsze od leciwego Androida 4.4.2 oprogramowanie ?

EDIT://

Trochę to trwało bo żona zwlekała ze zrobieniem backupu ale w końcu się udało no i problem się faktycznie rozwiązał po przeinstalowaniu systemu :))
  • Moderator - GSM
    Musiał być poszukać odpowiedniego custom romu. Wydaje mi się, że do tego modelu chyba nić nie znajdziesz.
  • Poziom 8  
    Dzięki za odpowiedź. Problem rozwiązany więc wątek można zamknąć. Pozdrawiam!