Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

- Odtwarzanie filmów z kamery samochodowej

06 Kwi 2017 19:31 9345 16
  • Poziom 2  
    Witam.

Nie jestem w stanie odtworzyć filmów z kamery samochodowej Slim FHD 1080p. Uzywam Allplayera, codeclite+, windows media player, mplayer. Ten ostatni wpisuje do dziennika nastepujacy blad:

C:/Program Files/SMPlayer/mpv/mpv.exe --no-config --no-quiet --terminal --no-msg-color --input-file=/dev/stdin --no-fs --hwdec=no --sub-auto=fuzzy --priority=normal --no-input-default-bindings --input-vo-keyboard=no --no-input-cursor --cursor-autohide=no --no-keepaspect --wid=724400 --monitorpixelaspect=1 --osd-scale=1 --sub-ass --embeddedfonts --sub-ass-line-spacing=0 --sub-scale=1 --sub-font=Arial --sub-color=#ffffffff --sub-shadow-color=#ff000000 --sub-border-color=#ff000000 --sub-border-size=0.75 --sub-shadow-offset=2.5 --sub-font-size=50 --sub-bold=no --sub-italic=no --sub-codepage=ISO-8859-1 --sub-pos=100 --volume=50 --cache=auto --osd-level=0 --screenshot-template=cap_%F_%p_%02n --screenshot-format=jpg --screenshot-directory=C:\Users\Przemek\Pictures\smplayer_screenshots --audio-pitch-correction=yes --af-add=equalizer=0:0:0:0:0:0:0:0:0:0 --volume-max=100 --term-playing-msg=MPV_VERSION=${=mpv-version:}
    INFO_VIDEO_WIDTH=${=width}
    INFO_VIDEO_HEIGHT=${=height}
    INFO_VIDEO_ASPECT=${=video-aspect}
    INFO_VIDEO_FPS=${=container-fps:${=fps}}
    INFO_VIDEO_FORMAT=${=video-format}
    INFO_VIDEO_CODEC=${=video-codec}
    INFO_AUDIO_FORMAT=${=audio-codec-name}
    INFO_AUDIO_CODEC=${=audio-codec}
    INFO_AUDIO_RATE=${=audio-params/samplerate}
    INFO_AUDIO_NCH=${=audio-params/channel-count}
    INFO_LENGTH=${=duration:${=length}}
    INFO_DEMUXER=${=current-demuxer:${=demuxer}}
    INFO_SEEKABLE=${=seekable}
    INFO_TITLES=${=disc-titles}
    INFO_CHAPTERS=${=chapters}
    INFO_TRACKS_COUNT=${=track-list/count}
    METADATA_TITLE=${metadata/by-key/title:}
    METADATA_ARTIST=${metadata/by-key/artist:}
    METADATA_ALBUM=${metadata/by-key/album:}
    METADATA_GENRE=${metadata/by-key/genre:}
    METADATA_DATE=${metadata/by-key/date:}
    METADATA_TRACK=${metadata/by-key/track:}
    METADATA_COPYRIGHT=${metadata/by-key/copyright:}
    INFO_MEDIA_TITLE=${=media-title:}
    INFO_STREAM_PATH=${stream-path}
    --term-status-msg=STATUS: ${=time-pos} / ${=duration:${=length:0}} P: ${=pause} B: ${=paused-for-cache} I: ${=core-idle} VB: ${=video-bitrate:0} AB: ${=audio-bitrate:0} C:/Users/Przemek/Desktop/film Monika/SUNP0181.AVI

Playing: C:/Users/Przemek/Desktop/film Monika/SUNP0181.AVI
    Failed to recognize file format.
    Exiting... (Errors when loading file)

Co tutaj musze zrobic, aby filmy sie odtwarzaly, widze ze brakuje wszystkich atrybutow, kodek GMP4 tez mam zainstalowany, jednak filmy dalej sie nie odtwarzaja. Czy jest jakis sposob, aby atrybuty pliku byly widoczne?
  • Poziom 19  
    Spróbuj QuickTime Player
  • Poziom 2  
    Błąd 2048> Wuicktime nie byl w stanie zinterpretowac pliku
  • Poziom 24  
    Ja osobiście preferuje VLC media player. zawsze pomagał w takich sytuacjach :)
  • Poziom 2  
    VLC tez wytestowany, niestety nie dal rady...
  • Poziom 14  
    Spróbuj otworzyć go z potplayer ściągnij z oficjalnej strony i załaduj dodatkowe kodeki, które poprosi po instalacji.

Może sama kamerka już uszkadza pliki lub karta pamięci szwankuje.

Można spróbować jeszcze opcji konwersji pliku przez VLC plik -> Konwertuj/zapisz

Jeśli powyższe nie będzie skutkować można jeszcze użyć Any Audio Converter
  • Spec od komputerów
    Spakuj do zip jakiś filmik i wstaw na forum to się zobaczy co jest. Bo bez takiego filmiku to tylko gdybanie będzie.
    Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Spec od komputerów
    Plik jest pusty, widac to juz po poziomie kompresji pliku 24MB -> 24KB.
  • Spec od komputerów
    Dokładnie to zamiast video jest zapisany samymi liczbami FF. Nic z tym nie zrobisz bo to nie jest plik video.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 43  
    Film się nie odtwarza. Link jest uszkodzony. Zamieść najkrótszy film jaki masz w spakowanym pliku jako załącznik.
    ps. Nie podbieraj cudzych tematów, lecz zakładaj nowe.
  • Poziom 43  
    Proszę, wysyłam punkty.
    Moje linuxowe ffinfo 1.0 mówi, że w pliku nie wykryło ani danych video, ani audio.
    Plik zapewne uszkodzony, ale z jakiego dokładnie powodu nie wiem.
  • Poziom 10  
    safbot1st napisał:
    Proszę, wysyłam punkty.
    Moje linuxowe ffinfo 1.0 mówi, że w pliku nie wykryło ani danych video, ani audio.
    Plik zapewne uszkodzony, ale z jakiego dokładnie powodu nie wiem.

Dziękuję za punkty :)
  • Poziom 43  
    Spoko. To samo co w temacie - plik jest uszkodzony - same FF w hex edytorze.