Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Google Chrome - Połączenie nie jest prywatne - nie wyświetla stron

06 Kwi 2017 19:24 663 6
  • Poziom 5  
    Mam ten sam problem tylko na win 7, nie jestem biegła w grzebaniu w komputerze i bardzo liczę na waszą pomoc !! Próbowałam coś znaleźć na stronie windowsa ale nie znalazłam nic. Pomóżcie.

Moderowany przez RADU23:

Wydzieliłem jako nowy temat. Nie podpinaj się pod cudze wątki, gdyż sprawa dotyczy innego OS.

• Spec od komputerów
    @Anek3101 w przypadku w7 ten problem nie powinien wystepowac.

Napisz co sie dokladnie wyswietla. Date masz ustawiona poprawnie?
  • Poziom 5  
    Kolobos napisał:
    @Anek3101 w przypadku w7 ten problem nie powinien wystepowac.

Napisz co sie dokladnie wyswietla. Date masz ustawiona poprawnie?

Data jest dobra i nic się z nią nie dzieje. Miałam zrobione przewracanie systemu i później po włączeniu nie działało ale poaktualizowal się i było już ok, ale później kończył jakąś aktualizacje podczas włączania ale byłam poza zasięgiem internetu więc nie mógł jej skończyć i się włączyć. Niestety musiałam się dostać do folderów które miałam na kompie i wybrałam opcje odswiez system i włączył sie. Ogólnie wszystko działało po 2 dniach aktualizacji. No oczywiście poza chromem. IE działa normalnie. Chrome MA tylko non stop komunikat o prywatności połączeń.
  • Spec od komputerów
    Czy Chrome zostal przeinstalowany po odswiezeniu?

Masz zainstalowane wszystkie aktualizacje z Windows Update?
  • Poziom 5  
    Windows Update nie wynajduje już żadnych aktualizacji. Chrome nie było więc pobrałam i zainstalowałam że strony Chrome.
  • Poziom 13  
    Jeśli używasz Avasta spróbuj go wyłączyć na chwilę i zobacz czy pomogło
  • Poziom 5  
    Dziękuję wszystkim za chęć pomocy, ale okazało się że żadna z rad nie była trafiona. Okazało się że podczas robienia nakładki systemowej pogubil coś tam co z automatu załatwia dysk. Na szczęście udało się zrobić przeszczep ze starego kompa. Dzięki jeszcze raz.