Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Audi a3 sportback 1.9 Tdi -Dsg - Dymienie,Kopcenie,Drgania,

Dawids153w 07 Apr 2017 21:38 1479 3
    Dawids153w
    Level 7  
    Witam wszystkich Posiadam Audi a3 1.9 TDI z automatyczna skrzynia DSG mam problem zwiazany z Dużym Kopceniem na taki Bialy siwy kolor gdy włożę palec do Rury wydechowej w dolnej cześci coś sie zbiera ciężko mi powiedzieć czy to jest ropa czy olej ;/ przy korku wlewu Oleju pojawia sie też olej niewiem co może być nie tak silnik jest suchutki nigdzie sie nie poci jedynie lekko obok turbiny Silnik chodzi równo nie skacze po sprawdzeniu auta u elektromechanika powiedział mi że według komputera pokazuje że jest źle ustawiony rozrząd i 2 świece do wymiany Kopcenie pojawia sie na Postoju i gdy lekko cofam to dosyc mocno dymi czy na zimnym czy rozgrzanym silniku , czuć w kabinie drgania gdy ruszę puści mocniejszą Chmurkę później jest w miare ok podobno jest zrobiony program na 130 km ale czy to wszystko ma do całości ?

Tak pozatematem Też wam łapie rdza w waszych Audi sportback od bagażnika tak do polowy auta ?

Czekam na odp Pozdrawiam
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    marqqv
    Level 32  
    Jeżeli mechanik stwierdził przestawiony rozrząd to została wykonana korekta ?
    Dawids153w
    Level 7  
    Niestety dzisiaj nie mial czasu tego zrobic w poniedzialek jestesmy umówieni czyli jest szansa ze te wszystkie problemy sa zalezne od rozrzadu ?

Dodano po 2 [minuty]:

Aa i jeszcze jedno pytanko czy jak juz wymieniac swiece to caly komplet czy tylko te wypalone ?
    marqqv
    Level 32  
    Aa i jeszcze jedno pytanko czy jak juz wymieniac swiece to caly komplet czy tylko te wypalone ?[/quote]

Zasadniczo powinien być komplet :D