Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wasze opinie na temat wzmacniacza DENON PMA-1560

Pixelmen 25 Jul 2005 14:54 8482 4
    Pixelmen
    Level 23  
    Witam
    Jestem posiadaczem kolumn ALTUS 300 /kupiłem nowe kilka miesiecy temu/
    Obecny wzmacniacz do nich to PIONEER A-656, do tego CD PIONEER PD 101 i korektor graficzny Soundwave Q 1100 /z analizatorem widma/

Na wzmacniacz ten nie narzekam, gra w zestawie bardzo dobrze, jednak wydaje mi sie, że jest troche slaby, pozatym spodobał sie kuzynowi i w sumie obiecałem mu, że sprzedam mu go /Potrzebuje on cos do Altusów 110, wydaje mi się, ze bedzie zadowolony z tego pioneera/ a puki co poszukuje czegoś dla siebie....

Mam na oku Pioneera z serii a-7xx, lub a-8xx, wydaje mi sie ze to dobre, mocne sprzety, jednak moją uwage przykuł inny sprzet, mianowicie DENON PMA-1560. To poteżny sprzet, a i do firmy jakoś nie słyszałem wiekszych zastrzerzeń.

Co sądzicie o tym modelu DENONa i o innych troche niższych jego modelach...?

Czy ten DENON moiże wspłpracowac z korektorem graficznym??
    Bo jedyne zdjecie jakim dysponuje tego modelu przedstawia jego front...

link -> http://www.allegro.pl/show_item.php?item=57613038

pozdrawiam i czekam na wasze wypowiedzi

Pixel
    ALTON
    Level 38  
    Niestety A858 ani A88 są prawie nie osiągalne - tutaj ubolewam bo sam na takiego poluję ;)

Ten denon no widać że niejest byle jaki.Widać giga maszynę wręcz.Jednak cena stanowczo mnie odstraszyła co nie zmienia fakty że jest w miarę adekwatna do samej klasy wzmacniacza...

Denon jako firma jest bardzo dobra.Szczególnie stare modele z lat 80-poczatek 90.Ten wzmacniacz z aukcji jest właśnie modelem z początku lat 90.

Jeżeli chodzi o mnie - jakbym miał pieniądze to kupił bym bez wahania.
    Pixelmen
    Level 23  
    Dziękuje ci ALTON za wypowiedź, szczerze mówiąć liczyłem na to że właśnie sie Ty wypowiesz, bowiem z tego co czytałem w innych postach, mamy podobne gusta i faworytów sprzetowych. Tez cenie sobie np Pioneera a-656, którego chwalisz...

A co do Denona to równiez jestem pod jego wrażeniem i twój post przekonał mnie, że mam go brać, a w kwesti finansowej akurat umnie dobrze, dlatego modele których poszukuje to pioneer a-757, a-858, no i teraz ten denon, a to sprzety bardzo drogie.

Mój obecny a-656 sprawuje się bardzo dobrze, jednak mam nadzieje, ze kiedy bede miał Denona, moje altusy 300 zaczną grac pięknie jak nigdy dotąd.....

pozdrawiam

Pixel
    Pixelmen
    Level 23  
    hej ALTON, czy to ty pisałeś mi na maila, w sprawie mojej aukcji na allegro?
    Wystawiłem aukcji chęci nabycia wzmacniacza -> http://www.allegro.pl/show_item.php?item=58793333

Spokojnie juz nie pierwszy raz robie coś takiego, podobna aukcje wystawiłem do kolumn ALTUS 300 i oferty się znajdowały, więc i tym razem kombinuje...;)

pozdrawiam

Pixel

-------------------------------------------------------------------------------------

Niestety, tym razem nie udało się, aukcja została usunięta.....
    Pozostaje mi elektroda i czekanie...zobaczymy
    ALTON
    Level 38  
    Pixelmen
    Prawdopodobnie to właśnie ja pisałem jeżeli chodzi o to ogłoszenie :).