Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
IGE-XAOIGE-XAO
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mastercook typ4300 - Brak sterowania grzałkami piekarnika.

08 Apr 2017 13:19 1605 2
 • Level 11  
  Witam,

  Informuję ze jest to kuchenka elektryczno-gazowa i zachowane są wszystkie zasady bezpieczeństwa a dodatkowo mam uprawnienia elektryczne pracując w firmie nie związanej z serwisem AGD.
  A teraz pytanie:
  Od kilku dni nie mogę uporać się z piekarnikiem kuchenki Mastercook typ 4300. Sterownik wyświetla godzinę, daje się ustawić timer ale nie wyświetla się temperatura piekarnika i nie grzeją grzałki. Sterownik mam nowy i raczej sprawny. Czujnik pomiaru temperatury też jest sprawny. Podczas wymiany sterownika wypiął się mi przewód z przełącznika wielofunkcyjnego piekarnika. Niestety nie wiem gdzie on był wpięty. Może ktoś może mi pomóc i posiada schemat elektryczny takiej kuchenki? Uważam , że tylko schemat elektryczny może mi pomóc w usunięciu usterki. O ile nie jest do zdobycia taki schemat, to chociaż zdjęcie z widokiem wpiętych przewodów do przełacznika. To też w jakiś sposób może mi coś podpowiedzieć.Bardzo proszę o jakieś informacje. Za wszystko z góry dziękuję.
 • IGE-XAOIGE-XAO
 • Level 28  
  Przepraszam?. Schemat wątpię. Raczej ty zrób zdjęcie to coś spróbuje się poradzić.
 • Level 11  
  Dziękuję za chęć pomocy. Boję się jednak ze bez schematu będzie ciężko. Wypiął mi się przewód który jest wpięty do żarówki oświetlającej piekarnik i łączący się ze sterownikiem i dodatkowo ma wsuwkę do przełącznika piekarnika. Nie wiem czy to będzie widoczne na załączonych zdjęciach. Chciałem też sprawdzić i inne przewody ale bez schematu elektryki nie da się. Jeżeli będziesz potrzebował innych informacji to proszę pisz na forum lub PW.