Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Huawei P8 Lite - Dostęp do danych w telefonie przy niedziałającym ekranie

09 Apr 2017 18:20 2967 10
  • Level 2  
    Witam. Uszkodziłem wyświetlacz i panel dotykowy w telefonie. Po podłączeniu do Windowsa telefon jest odczytywany, ale trzeba wpisać hasło, żeby dostać się do plików. Stąd pytanie - czy jest jakiś sposób na odblokowanie ekranu telefonu z poziomu komputera? Lub jeśli nie, to czy można dostać się do tych danych bez odblokowania ekranu?
  • Level 2  
    No właśnie w okolicy brak takich serwisów + dodatkowo nie chcę zbytnio na to hajsu wywalać, wolałbym sam to zrobić bo wydaję mi się, że jest to do zrobienia w warunkach domowych przy użyciu linuxa.
  • Moderator of GSM
    Gdyby to było takie łatwe i proste już dawno było by o tym głośno. Zalecał bym założyć temat w dziale bazar.
  • Level 20  
    Jak nie chcesz inwestować kup sprawny moduł z pukniętą szybką. Koszta znikome bo prawie nikt w tym modelu nie bawi się w szybki, a wyświetlacze- zamienniki kosztują poniżej 100zł.
    Tyle że sporo zabawy jest żeby to przełożyć.
  • Level 36  
  • Level 14  
    Zabawy nie ma dużo z przekładką. Może tylko z baterią pod którą taśma biegnie.
  • Level 20  
    Jaką baterią? jak moduł bez ramki to baterii wcale nie trzeba wyjmować. taśma wychodzi bez demontażu baterii.
  • Level 14  
    A gdzie kupisz używkę bez ramki ? Wyciągnięcie LCD z ramki w jednym kawałku jest bardzo trudnę. Szkło jest cieniutkie i się kruszy , a klej najmocniejszy jaki widziałem.
  • Level 35  
    Xalimatris wrote:
    No właśnie w okolicy brak takich serwisów + dodatkowo nie chcę zbytnio na to hajsu wywalać, wolałbym sam to zrobić bo wydaję mi się, że jest to do zrobienia w warunkach domowych przy użyciu linuxa.

To powalcz kolego z tym linuxem i dań znać jak to ogarnąć :). Ja myśle, ze nawet znajda się w PL ludzie, którzy za taka solucje zapłacą.
  • Level 20  
    blade1231 wrote:
    A gdzie kupisz używkę bez ramki ? Wyciągnięcie LCD z ramki w jednym kawałku jest bardzo trudnę. Szkło jest cieniutkie i się kruszy , a klej najmocniejszy jaki widziałem.

Jak używka z ramką to można podpiąć sam LCD, kabelek OTG, myszka i naprzód.
    Nie przesadzaj z tym najmocniejszym klejem. M4 aqua, G4 i ogólnie nowsze LG dopiero mają kleje i problem z wyjęciem całego LCD, że o takim wynalazku jak alcatel idol 4 którego miałem (nie)przyjemność robić nie wspomnę.