Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Navitel G550 - Windows CE 6 i konfiguracja słuchawki bluetooth

user531 09 Kwi 2017 19:33 1410 1
  • #1 09 Kwi 2017 19:33
    user531
    Poziom 1  

Witam.
    Posiadam urządzenie motocyklowe Navitel G550 i słuchawkę bluetooth Plantronics fite15. Chciałbym tak skonfigurować ten zestaw żeby słyszeć komunikaty nawigacji w kasku. Próbowałem poprzez fabryczną mapę w opcjach bluetooth, widzi urządzenie jako S11, jednak okienko łączenia po chwili znika(słuchawka nadal widnieje jako nowa) a urządzenie nie przekazuje dźwięku. W opcjach dźwięku i wyjścia audio ustawione jest wyjscie jako bluetooth.

Próbowałem również dodać słuchawkę jako urządzenie w panelu sterowania i zakładce "bluetooth devices properties". mam dodaną S11 jako dwa osobe urządzenia(tak jest wykrywana) i zaznaczona opcje activate. Brak efektu.
    Dodam ze próbowałem również skonfigurować chiński głośnik bluetooth i efekt jest identyczny. Również do urządzenie dokupiona jest automapa ale w ogóle nie widzę w niej opcji związanych z bluetooth. Proszę o pomoc.

0 1
  • #2 17 Maj 2017 15:51
    viktor_3
    Poziom 10  

Też posiadam tę nawigację ale łączy mi się z chińskim intercomem bez problemu. Włączam parowanie w intercomie i po chwili nawigacja widzi urządzenie klikam połącz i wszystko hula. Co do Auto Mapy to nawet nie próbowałem wgrywać, bo planuję sobie trasę w google maps, wgrywam do navitela i wioooo. Dużo lepsze niż Auto Mapa na której jeździłem kilka lat.

0