Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

- Nie działające bluetooth

09 Kwi 2017 20:24 741 2
  • Poziom 2  
    Witam. Zakupiłem w media markt do swojego komputera stacjonarnego adapter bluetooth hama 4.0. Na adapterze jest numer 00049218 (jestem w tym zielony ale może się do czegoś przyda). Z instrukcji wynika że nie muszę instalować żadnych dodatkowych sterowników tylko wkładam do usb i wszystko ma hulać. Tak więc wkładam. Zaczyna się instalować i wyskakuje to
    Na pasku zadań ani w panelu sterowania nie ma ikonki bluetooth.
    Na zdjęciu jest też to co znalazłem w szczegółach sterownika a więc wpisuje w google csr8510 a10 znajduje sterownik instaluje, wszystko pięknie ładnie a na końcu to:
    Sterownik pobierałem i instalowałem z różnych źródeł i za każdym razem to samo. Za każdym razem gdy wyjme i włożę adapter do usb wyskakuje komunikat co po zainstalowaniu "nie posiadasz ważnej licencji...". Po za tym po zainstalowaniu tego sterownika wszystko wygląda tak:
    Opcje typu Dodaj urządzenie są jakby na szaro i nie mogę ich kliknąć, ikonka bluetooth dalej nie wyświetla się na pasku.
    Podaje jeszcze specyfikację komputera:
    Win7 64 bit
    Amd Fx-8320E
    NVIDIA GeForce GTX 660
    8gb ram
    ASUSTeK M5A97
  • Poziom 2  
    Zainstalowałem. Mam włączone bluetooth w telefonie i w słuchawkach. Telefon ze słuchawkami bez problemu się łączą natomiast komputer telefonu nie widzi wogóle a słuchawki widzi ale przy próbie połączenia wyskakuje komunikat "Znalezienie usługi nie powiodło się". Nie zależy mi na działaniu tych słuchawek, są to słuchawki za 20 zł z zagranicy i uzywam ich głównie do telefonu. Zależy mi na połączeniu z telefonem i w przyszłości chciałem dokupić pady bezprzewodowe.