Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung galaxy j1 - po raz drugi nagle wywalenie androida

ayueto18 13 Kwi 2017 01:29 1626 1
  • #1 13 Kwi 2017 01:29
    ayueto18
    Poziom 2  

Po raz drugi w ciągu miesiąca prawdopodobnie wywaliło mi androida w telefonie samsung galaxy j1. Za pierwszym razem telefon włączał się z czerwonym wykrzyknikiem i przestawał reagować, w serwisie gwarancyjnym powiedzieli że to właśnie android poszedł przez nie robioną aktualizacje. Tak przyznaje się długo ją odkładalam aż miałam skutki. Dziś nagle podczas zwykłego użytkowania telefon się nagle wyłączył. No to oczywiście go włączyłam i znowu ten wykrzyknik... Dodam że żadnej aktualizacji nie było , to wyjęłam baterie na 10-15 min i telefon włączył się normalnie na jakieś 30 sekund po czym wyłączył. Po kolejnych próbach resetowania ładował się do loga samsunga i mrugał, mrugał nie restartował się nawet tylko mrugał 5-10 minut. Teraz przy włączeniu znowu wykrzyknik czyli jak podejrzewam- android. Dlaczego tak mi się stało po raz drugi? Przy podłączeniu ładowarki pojawia się symbol pustej baterii, nie ładuje i wykrzyknik. Hardrestart mu nie pomógł. Na 1000% był naładowany. To moja wina, że po raz drugi takie coś się stało czy sprzętu czy co? Czy w serwisie gwarancyjnym przyjmą to po raz drugi?

0 1
  • #2 13 Kwi 2017 12:44
    nutergsm
    Moderator - GSM

Jeżeli jest jeszcze na gwarancji, to się nie zastanawiaj tylko oddaj na naprawę gwarancyjną.

0