Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VORDON 7 HD - Mapy na karcie pamięci

13 Kwi 2017 21:47 3672 11
  • Poziom 8  
    Dzień dobry
    Mam nową nawigację Vordon 7 HD i chciałem zaktualizować mapy. Wgrałem je na kartę pamięci, ale nie wiem w jaki sposób wskazać, żeby nawigacja korzystała z tych na karcie, a nie na Flash-u.
    W opcji wskazywania ścieżki nie pokazuje mi się opcja karta SD, tylko Flash.
    Macie jakieś sugestie?

Pozdrawiam,
    Robert
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 23  
    Aktualizujesz mapy, czy program nawigacyjny? Bo to zupełnie coś innego (a masa ludzi myli te pojęcia, więc wole się upewnić)

Mapy kopiujesz do właściwego folderu w programie nawigacyjnym.
    Program nawigacyjny - wskazujesz plik *.exe w opcjach Vordona.
  • Poziom 8  
    Chcę aktualizować same mapy, nie program. Karta pod USB jest widoczna.

Dodano po 2 [minuty]:

Chciałem wgrać mapy, w to samo miejsce co są w tej chwili, ale okazało się, że nie wystarczyło miejsca.
  • Poziom 8  
    Ściągnąłem instalatora na komputer stacjonarny i za jego pośrednictwem wgrałem mapy na kartę SD, ale nie wiem jak wskazać nawigacji, żeby korzystała z map na sd, a nie tych we Flashu. Tak myślę, czy nie zainstalować Nawigatora na SD i wtedy wgrać nowe mapy?
  • Poziom 8  
    Zainstalowałem Navigatora na SD, ale mam problem z portami. Automatycznie nie znalazł, przełączyłem na ręczne, ale nie znalazłem COM0. Jakiś pomysł co z tym zrobić?
  • Poziom 8  
    OK ruszyła, dzięki za pomoc.