Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

G/S nożyce do żywopłotu - po zimie nie wchodzą na obroty?

14 Kwi 2017 19:59 1392 3
  • Poziom 11  
    Witam, mam problem z nożycami spalinowymi po zimie, rok temu chodziły bez problemu. Ciężko palą, nie wchodzą na obroty, po dodaniu gazu gasną, paliwo nowe, gaźnik oraz cewkę zapłonową wymieniłem na nową, nic to nie dało. Pierścienie nie zapieczone, cylinder idealny, jak miałem rozkręcony silnik stawiałem na uszczelniacze na wale, ale są ok, iskra jest, świeca nowa, paliwo dochodzi, filtr, odpowietrznik w korku sprawdziłem. Już się poddaję, jakieś cudo wianki, proszę o pomoc?
  • Poziom 39  
    A same nożyce po odłączeniu napędu chodzą lekko? Może należy im się czyszczenie i smarowanie?
  • Poziom 11  
    Cały mechanizm odkręcony, sprzęgło, silnik, a noże lekko chodzą.
  • Poziom 11  
    problem rozwiązałem po nocach nie dawał spokoju ciągle myślałem jaki powód okazało się że przyczyną był zapchany tłumik którego wcześniej odkręcałem i wyglądał ok , próba odpalenia silnika przy odkręceniu tłumika dała efekt silnik wchodził na obroty jak go przykręciłem ponownie silnik nie wchodził na obroty dusił się i gasł , próba mycia w nafcie tłumika nie dała efektu na końcu wydechu przy otworze tłumika jest taki kaptur ,kołnierz wkrętakiem ściągnąłem jest na nim sitko które było zapchane tak naklejone jakby jakaś trawa wyczyściłem szczotką drucianą to była przyczyna całego defektu , pozdrawiam :cry: