Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak ustawić porty w Orange Funbox?

gleade 15 Apr 2017 12:37 2241 3
    gleade
    Level 15  
    Witam,
    niedawno podpisałem umowę z orange i wybrałem taryfę Orange Love, kilka dni później otrzymałem ich ten śmieszny router Orange Funbox 2.0 i niby wszystko okej, internet śmiga ale nie mogę pobierać ani wykonywać aktulizacji na Steam'ie bo wyskakuje błąd że utracono połączenie z serwerami albo pobiera cały czas z prędkością 0kb/s, dziwne to jest bo raz działa a raz nie. Ustawiłem porty w GUI routera w zakładce NAT/PAT lecz to nic nie pomogło. W routerze kupionym prywatnie nie miałem żadnych problemów i wszystko dobrze działało, dlatego zwracam się do Was o pomoc, a gdyby nie przez to że telefon stacjonarny musi być podłączony oraz dekoder tv do routera to bym go schował gdzieś do szafy a podłączył ten stary, a tak to muszę się zdać na tym routerze. Pozdrawiam.
    Rafq25
    Level 16  
    Zadzwoń na infolinie, niech sprawdza łącze lub konfiguracje twojego łącza a nawet jak jest taka potrzeba powiedzą Ci jak ten router skonfigurować. Ja mam też ten router ale wszystko jest okej, możliwe że dostałeś wadliwe urządzenie. Mi ostatnio nie podpięli internetu w komórce.

PS też korzystam z steam i nie mam problemów
    sylweksylwina
    Computers FAQ editor
    Mam FB 2.0 i mogę powiedzieć, że Steam działa bez przekierowania żadnych specyficznych dla steama portów. Może przez upnp Steam sobie robi przekierowanie, a upnp z kolei jest domyślnie włączone.
    gleade
    Level 15  
    Bo jak ustawie region pobierania na Niemcy to wszystko jest okej ale tam skacze strasznie prędkość.