Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak ustawić porty w Orange Funbox?

gleade 15 Kwi 2017 12:37 780 3
  • #1 15 Kwi 2017 12:37
    gleade
    Poziom 15  

Witam,
    niedawno podpisałem umowę z orange i wybrałem taryfę Orange Love, kilka dni później otrzymałem ich ten śmieszny router Orange Funbox 2.0 i niby wszystko okej, internet śmiga ale nie mogę pobierać ani wykonywać aktulizacji na Steam'ie bo wyskakuje błąd że utracono połączenie z serwerami albo pobiera cały czas z prędkością 0kb/s, dziwne to jest bo raz działa a raz nie. Ustawiłem porty w GUI routera w zakładce NAT/PAT lecz to nic nie pomogło. W routerze kupionym prywatnie nie miałem żadnych problemów i wszystko dobrze działało, dlatego zwracam się do Was o pomoc, a gdyby nie przez to że telefon stacjonarny musi być podłączony oraz dekoder tv do routera to bym go schował gdzieś do szafy a podłączył ten stary, a tak to muszę się zdać na tym routerze. Pozdrawiam.

0 3
  • #2 15 Kwi 2017 12:47
    Rafq25
    Poziom 16  

Zadzwoń na infolinie, niech sprawdza łącze lub konfiguracje twojego łącza a nawet jak jest taka potrzeba powiedzą Ci jak ten router skonfigurować. Ja mam też ten router ale wszystko jest okej, możliwe że dostałeś wadliwe urządzenie. Mi ostatnio nie podpięli internetu w komórce.

PS też korzystam z steam i nie mam problemów

0
  • #3 15 Kwi 2017 13:05
    sylweksylwina
    Red. Komputery FAQ

Mam FB 2.0 i mogę powiedzieć, że Steam działa bez przekierowania żadnych specyficznych dla steama portów. Może przez upnp Steam sobie robi przekierowanie, a upnp z kolei jest domyślnie włączone.

0
  • #4 15 Kwi 2017 13:21
    gleade
    Poziom 15  

Bo jak ustawie region pobierania na Niemcy to wszystko jest okej ale tam skacze strasznie prędkość.

0