Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Piecyk gazowy EuroStar SC250D - warto kupić?

15 Kwi 2017 15:10 8694 4
  • Poziom 6  
    Tyle tych piecyków na rynku, że można się zagubić. Czy ktoś z Państwa zaangażowany profesjonalnie może się odnieść do piecyka łazienkowego EuroStar model SC250D? Podobno naszej rodzimej produkcji. Jak on się ma do junkersów? Model godny uwagi, jaka jego możliwość, awaryjność i w ogóle? Ile kosztuje nowy egzemplarz? Podobno ma nagrzewnicę innowacyjną. Bardzo bym prosił o tą wiedzę. Zaproponowano mi kupno. Wiadomo, sprzedający bardzo się powszechnie chwali a ja chcę mieć satysfakcję z zakupu.:)
    Dziękuję z góry. :
  • Poziom 10  
    Od dwóch godzin robię doktorat na ten sam temat. Na razie ustaliłem, że jest lepszy od nowoczesnych junkersów ponieważ posiada mosiężny środek a nie plastikowy. Z danych technicznych bardzo odpowiada mi minimalny przepływ wody na poziomie 2.7l/min a nie 4 czy 5 jak u konkurencji. Mieszkam wysoko, ciśnienie czasem jest słabsze i ma to pewnie dość duże znaczenie. Również z góry dziękuję za podpowiedzi.
  • Poziom 34  
    u Junkersa minimalny przepływ wynosi 2 l./min (przy ustawieniu pokrętła wody w pozycji "gorąca").
  • Poziom 34  
    cyba75 napisał:
    W którym modelu tak jest?

Choćby WRDP 11-2B cz WRDP 14-2B. Tak podaje producent.