Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Telewizor Sharp LC-32LE244E nie włącza się po aktualizacji oprogramowania

arkadiusz kulik 16 Apr 2017 06:22 6939 12
    arkadiusz kulik
    Level 10  
    Pozdrawiam Wszystkich. Aktualizowałem oprogramowanie w/w odbiorniku z pendriva, wszystko przebiegało ok. Na samym końcu operacji wyskoczył komunikat "telewizor wyłączy się i uruchomi ponownie". Noooo... wyłączył się i na tym koniec! Nie reaguje ani na przyciski, ani na pilota. Świeci stale na czerwono kontrolka zasilania. Mam pytanie - czy da się coś zrobić domowym sposobem, czy tylko serwis? Jeszcze raz Pozdrowienia dla Wszystkich.
    JARPAW7500
    Level 12  
    Witam.Jeżeli podałeś poprawny model to jest to tv SHARP.Jaką wersję oprogramowania wgrywałeś ?
    elektrostarman
    Level 9  
    Chyba wgrałeś zły soft. Spróbuj odłączyć go od prądu i włączyć ponownie. jeśli to nie pomoże pozostaje wgrać prawidłowy soft przez złącze serwisowe przy pomocy kabla...
    arkadiusz kulik
    Level 10  
    Przepraszam najmocniej! Głupoty powypisywałem, oczywiście że sharp. Wgrywałem soft 1. 11 [ 04. 03. 2013]. Rozumiem że jeżeli przez kabel serwisowy, to tylko serwis.
    elektrostarman
    Level 9  
    Jak umiesz sam, to czemu nie tylko możesz mieć problem z tym kablem
    arkadiusz kulik
    Level 10  
    Dzięki za zainteresowanie. Nie bardzo wiem o jaki kabel chodzi. A przez kabel usb nie pójdzie?
    User removed account
    User removed account  
    elektrostarman
    Level 9  
    nie, to co innego.

Dodano po 6 [minuty]:

Spróbuj jeszcze wejść w tryb serwisowy:
    1. Wyłączając działający odbiornik z gniazdka -wciskając V- i INPUT i wkładając przewód sieciowy do gniazdka z wciśniętymi w/w przyciskami na klawiaturze lokalnej.

Moderated By telesat1:

Ostrzeżenie.
    3.1.11. Nie wysyłaj wiadomości, które nic nie wnoszą do dyskusji. Wprowadzają w błąd, są niebezpieczne czy nie rozwiązują problemu użytkownika.

arkadiusz kulik
    Level 10  
    Próbowałem już wszelkich możliwych kombinacji przycisków, z przyciskami na pilocie włącznie. Odbiornik wciąż " cegła" .
    arkadiusz kulik
    Level 10  
    Witaj. Próbowałem , pendrak nawet nie mrugnie. Próbowałem z innym penem, to samo. Zwyczajny trupek. Komputer wykrywa telewizor jako inny monitor, tyle że nie wykrywa nazwy.
    arkadiusz kulik
    Level 10  
    Czyli z domowych sposobów- mleko z czosnkiem na przeziębienie. Dam zarobić fachowcowi. Niech piekarz chleb piecze, a murarz domy muruje. Dziękuję za porady. Pozdrawiam Wszystkich. Zamykam temat.