Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 206 1,4 benzyna - Wyskakujące biegi 2 i 4

16 Kwi 2017 20:48 1071 3
  • Poziom 9  
    Witam
    Mam problem z wyskakujacymi biegami 2 i 4 jak sie dłużej przytrzyma wtedy jedzie normalnie ale wystarczy zwolnić gaz lub wcisnąć sprzęgło i biegi wyskakują. Po poruszaniu wodzików stwierdziłem że są ok ale nie podoba mi się bolec który wchodzi do skrzyni biegów jakby opadł trochę jak się go podniesie trochę wyżej to wtedy wbijam bieg oczywiscie na postoju i nie cofa się dźwignia na luz tak jak wcześniej. Ten bolec to chyba wybierak nie wiem jak to w środku jest zbudowane widzialem coś podobnego w punto i tam w środku w skrzyni są na tym wybieraku sprężyny jak jest w peugeocie? Nie wiem ale te ruchy wybieraka wskazują jakby sprężyna się poddała pękła? Moze ktoś to naprawial????
  • Poziom 18  
    Brzmi to raczej jak przesunięty silnik-uszkodzona poduszka silnika(ta od spodu auta,prostopadła do kierunku jazdy)
  • Poziom 9  
    Tak by bylo najlatwiej ale mocowanie niestety cale. Mialem nowe łączniki i wymienilem je ale nic to nie dalo. Nawet wybilem bolczyk z wybieraka ale luzu tam nie ma. Tylko skrzynia zostala. Co tam moze siadac?
  • Poziom 9  
    Nowe łączniki założono spuściłem 0,5 litra oleju ze skrzyni i problem ustał.