Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kalibracja Alpine 9887R z Ktx100eq

16 Kwi 2017 23:01 1149 5
  • Poziom 5  
    Witam fanów Alpine .
    Czy jest ktoś kto może poradzi , mianowicie podczas kalibracji radia 9887R z KTX100EQ dochodzi do 99% i wygląda na to że się zawiesza w tym miejscu i nie dobiega końca kalibracja , tak potrafi byc w tym miejscu nawet 2 godziny aż sam muszę wyłączać cała kalibrację.
    Byłbym wdzięczny za każdą podpowiedź .
    Pozdrawiam Robert
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 9  
    Witam,
    Ja posiadam 9886r z ktx100 I Osobiście nigdy sie nie spotkałem z takim czymś, jeżeli dobrze rozumiem to chodzi o kalibrację automatyczną gdzie przestawia sie mikrofon w różne miejsca w samochodzie w celu pomiaru ?? Powiedz coś więcej o problemie jak sie podłączasz co naciskasz itd. Mogę spróbować odtworzyć problem u siebie będzie łatwiej znaleźć przyczynę. Wczoraj robiłem kalibrację u siebie tak dla odświeżenia i jedyny problem jaki miałem to nie mogłem uruchomić Imprint sound managera na laptopie z windowsem 10 na całe szczęście trzymam mojego starego laptopa z xpekiem i po zainstalowaniu wszystko pięknie poszło. Pozdrawiam
  • Poziom 5  
    Witam
    Dokladnie chodzi mi o kalibracje automatyczna z mikkrofonem .
    Mikrofon jest na miejscu kierowcy , uruchamiam kalibracje , po chwili sprzet zaczyna puszczac dzwieki od lewego przedniego glosnika , potem prawy tyly i na wyswietlaczu laptopa zatrzymuje sie na lewym przednim glosniku i w tedy zaczyna sie zwiecha , pokazuje 99% ukonczone , i juz tak jest bezprzerwy , bez jakichkolwiek zmian czy postepow , dzwiekow juz nie puszcza zadnych i tak potrafi stac nawet 2 godz.
    Nie wiem gdzie tu jest blad , dlaczego tak jest , czy musi byc wokolo samochodu idealna cisza czy moze moj KTX nie dziala dobrze na moim Windowsie XP .
    Moze masz jakis pomysl jak temu zaradzic ? Bylbym wdzieczny
    Pozdrawiam Robert
  • Poziom 9  
    Jeżeli masz dostęp do innego laptopa spróbuj na innym, jeżeli nie masz odinstaluj aplikacje zainstaluj od nowa i spróbuj użyć innego portu usb. Wydaje mi sie ze to raczej jest po stronie laptopa bo skoro słyszysz dźwięki to znaczy że ktx radio i mikrofon działają, jeszcze możesz sprawdzić logi systemowe zeby zobaczyć co się dzieje.
  • Poziom 5  
    Witam
    Dopiero teraz mam dostep do innego laptopa gdzie raczej wszystko chodzi jak powinno , ale nie rozumiem do konca calej operacji , na koncu nie wiem co wybierac i co wprowadzac do Curve 1 i Curve 2 ,
    po pierwszdej kalibracji szly mi wszystkie 4 glosniki plus wofer , po kolejnej prubie kalibracji dzialaja mi tylko przednie glosniki i wofer .
    nie wiem co w jakiej kolejnosci na koncu klikac zeby wyciagnac z tego radyjka jak najwiecej .,
    Bede wdzieczny za kazda podpowiedz
    Pozdrawiam
  • Poziom 5  
    Halo grzybkins
    Bardzo bym cię prosił o pomoc gdybyś mógł , nie wiem czy tu jesteś nadal dostępny
    Kalibrowalem kilka razy i za każdym razem jakieś cuda mi wychodzą przeważnie z tylnymi głośnikami , po kalibracji albo mi uruchamia do nich jakiś filtr i przenosi tylko tony bardzo niskie średnich i wysokich nie ma w ogóle , lub np. prawy gra normalnie a w lewym tylko tony niskie lub odłącza mi je zupełnie ,
    Poza tym w trakcie kalibracji niekiedy dźwięk stukania niekiedy bywa od najcichszego do najgłośniejszego niekiedy w każdym głośniku tylko stuknie że 3 razy w tonie najgłośniejszym
    Pomóż mi jak możesz , być może po kalibracji 6 punktów w aucie nie wybierać żadnych opcji w Target Curve Select
    I nie wybierać w Sent Filter ?tylko wyjść odrazu ?
    Pozdrawiam