Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Firefox i znikające zakładki

Radzious 26 Lip 2005 01:01 2562 2
  • #1 26 Lip 2005 01:01
    Radzious
    Poziom 28  

Nie wiem jak To sie dzieje ale po jakimś czaskie znikają mi zakłądki z firefoxa, zosTaje ino pare szTuk, niewiem czym To jesT spowodowane (losowe momenTy), wiem że rzadko.

co mam:

SofTware:
    winda 98se (z sp2.01) roBi proBlemy ale przed formaTem Też znikały zakłądki (ie nieużywam ale Tam wszysTko). Dodaję jeszcze że płyTe zmieniałem wielokroTnie(Bx, lx,81,810,via) i nadal zmieniam.

ReszTa części z konfiu nei isToTna wiekszość pada: pamięc,klawiaTura(Brak paru liTer) dysk, zasiłka(najwięćej kłopoTów roBi ale kasa mi nie pozwala na zmiane części.

CZy kToś spoTkał się z Tym proBlemem .

niezdązam roBić Backupa zakładek i nie wiem co począć.

Licze na pomoc

Możliwe że To TemaT hardware(napewno są Błędy) ale nie mam czasu na sprawdzenie (malowanie w chacie).

Ineresuje mnie proBlem Tylko firefoxa

Ps. soTki za duże liTery : T,B, G - linia padła w klawiaTurze

0 2
  • Pomocny post
    #2 26 Lip 2005 03:04
    tomsz666
    Poziom 14  

Witam
    Kiedys mialem cos podobnego nagle padla przegladarka a potem nie bylo zakladek (w tym przypadku pomoglo odtworzenie profilu poniewaz przegladarka dzialala na domyslnym a zakladki mialem na innym profilu)

Jak wiadomo zakladki sa przechowywane w profilu radziłbym Ci wejsc najpierw do katalogu gdzie znajduje sie Twoj profil (domyslny to C:\WINDOWS\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles powinien tam znajdowac sie Twoj profil i profil domyslny czyli default wejdz w swoj i zobacz plik bookmarks.html jesli tam znajduja sie te zakladki co je wczesniej dodales( a powinny bo nawet przy deinstalacji Firefox'a profile nie sa kasowane) to wejdz w Start-Uruchom i wpisz firefox.exe -profilemanager oczywiscie przegladarka musi byc wylaczona i tam wybierz swoj profil potem powinno juz byc dobrze (oczywiscie caly ten opis nie ma sensu jesli nie zakladales swego profilu)

ewentualnie sprawdz prawa dostępu i atrybuty (tylko do odczytu itp.) plikow w katalogu profilu

mozesz takze (jesli nie mas swojego profilu) zalozyc taki odpalic go pozapisywac zakladki i powinno byc dobrze

Pozdrawiam tomsz666

0
  • #3 08 Sie 2005 23:58
    Radzious
    Poziom 28  

dzieki Tomasz

zapisuje se zakłądki w osoBnym pliku jak znikną To imporTuje z nieGo i proBlem mi zniknie,

Ps. jak Będe roBił formaTa i od nowa sysTem po4awie To założe profil swój i myśle że Będzie ok.

TemaT można zamknąc

0