Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wideodomofon z 2 monitorami i unifonem bez koncentrycznego kabla - jaki?

Joseline 17 Apr 2017 19:30 2838 1
    Joseline
    Level 10  
    Witajcie,

zwracam sie o fachowa porade dotyczaca zakupu Wideodomofonu.

obecnie mam domofon z trzema unifonami (MIWI-URMET SD-19L1-01, kabel 8-żyłowy). Ma on już swoje lata i wymaga wymiany.

Chciałbym kupić wideodomofon z dwoma monitorami i jednym unifonem (lub ewentualnie 1 monitor + 2 unifony).
    Wideodomofon ma realizowac funkcje otwierania jednej furtki. Wstępny schemat tego jak to ma wygłądać przedstawiłem na rysunku.

Wideodomofon z 2 monitorami i unifonem bez koncentrycznego kabla - jaki?

Ogolnie sprawa wyglada tak: dom jednorodzinny (parter + 2 piętra) odleglosc od furtki do pierwszego monitora okolo 20m.
    Nie mam juz mozliwosci zmiany ulozenia kabli w domu jak rowniez miedzy furtka a domem.
    Kaseta zewnetrzna zamontowana we wnetce na slupku z cegly, montaż podtynkowy. Rygiel na furtce zasilany jest zmiennym prądem 12V AC jest sprawny.

Jaki domofon w rozsądnej cenie możecie polecić w takiej sytuacji?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    Pozdrawiam
    suworow
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Przy tak wykonanym okablowaniu praktycznie każdy w tym np commax czy Vidos ( chociaż obraz z kamery podtynkowej mnie nie zachwycił). Do zasilenia zaczepu można pozostawić stary zasilacz urmetu.
    Gdy chcemy zakryć otwór po starym domofonie i jednocześnie kamerę zamontować nieco wyżej to robimy to tak jak na zdjęciu.