Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

NIe włącza sie wyświetlacz po aktualizacji xiaomi redmi 3 s pro

17 Kwi 2017 20:08 2517 2
  • Poziom 2  
    Otóż w nocy sprawdzając godzinę , była to ok 1:30 wszystko było ok. Rano zadzwonił w telefonie budzik, ale ekran był wyłączony. Dotyk wraz z dźwiękiem i diodami działają również przyciski działają. Włączyłem i wyłączyłem telefon lecz w dalszym ciągu to samo. Telefon również się ładuje, ale nie pokazuje się bateria ładowania(przy wyłączonym telefonie). Komputer telefon wykrył(ale jako przenośne urządzenie, ponieważ nie wiem jak włączyć tryb debugowania usb przy wyłączonym ekranie), nawet odebrałem połączenie, ale w dalszym ciągu brak życia wyświetlacza. Telefon jest w stanie idealnym, bez rys i otarć. Wczoraj pobrał mi telefon aktualizacje i nie uruchamiałem go ponownie (najprawdopodobniej było ustawienie ponownego uruchomienia telefonu na 2 w nocy ale nie dam sobie ręki uciąć bo nic w ustawieniach aktualizacji nie zmieniałem). Tak oto wygląda mój problem

Nie jestem w stanie sprawdzić jaki mam numer softu ani innych parametrów ponieważ ekran się nie włącza. Podłączając telefon do komputera wyskakuje jako Redims 3 urządzenie przenośne. (uruchomienie vol+power też jest niemożliwe bo ekran się nie włącza)
  • Moderator - GSM
    Prawdopodobnie ekran do wymiany.
  • Poziom 2  
    Okazało sie że zainstalowało sie jakies szkodliwe oprogramowanie które, uszkodziło system... Tak mówił facet z serwisu, zainstalował na nowo system, i telefon wstał. Problem rozwiązany