Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Land Rover Freelander 1.8 99r - Land rover freelander centralny oraz alarm

17 Kwi 2017 22:09 1404 2
  • Poziom 8  
    Witam!!
    Przejdę do rzeczy. Land Rover Freelander 1999r 1.8 benzyna + LPG. Problem polega na tym iż przed usunięciem immo działało wszystko ok. Aż nagle padł mi pilot od centralnego zamka. Immo się zazbroil ( od kupna tak jest że zaraz po zgaszeniu immobilizer się uzbrajal i musiałem z pilota zamknąć i otworzyć auto), pilot się popsuł bardzo dobry elektronika immo usunął ( chciałem kabelek na pin nr 13) podałem masę z akumulatora na przekaznik od rozrusznika aby normalnie odpalać auto iii.
    Auto zaczęło się psuć na potęgę. Na początku gdy zamknąłem auto i otworzyłem kluczykiem (przekłada z Anglika) otworzyły się tylko drzwi od pasarzera, resztę otworzyłem ręcznie a tylne drzwi do bagażnika się nie otworzyły mimo naciskania guzika który znajduje się przy otwieraniu szyby ( 0 reakcji jak byłby odpiety) a później zaczął szaleć alarm. Pod czas jazdy włączyły się światła awaryjne i zaczął wyć klakson. I tak za każdym razem aż w końcu nie odpisałem klaksonu. Poście co to może być be już mi ręce opadły. Przypominam że wcześniej działało wszystko ok.
    Proszę o pomoc
  • Poziom 11  
    Witam miałem to samo .bez orginalnego pilota nie zrobisz nic .cały układ czyli centralny otwieranie szyb imobilizer jest podłączone w jedną całość .jeśli masz odłączony imobilizer to i tak pilot musi być bo nic z tym nie zrobisz .drobienie pilota koszt 350 u mnie a u ciebie inna cena morze być.a jak będziesz miał już pilot to procedura programowania cię czeka
  • Poziom 8  
    Dzieki za info!:)
    Ale sobie z tym poradziłem, do mojego ojca na kasacje przyszedł drugi Land Rover z działającym centralnym itd, więc wszystko podmienilem i teraz jest ok:)