Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy da się przenieść gry ze steam z jednego PC na drugi?

18 Kwi 2017 12:00 2214 12
  • Poziom 8  
    Witam. Na obu komputerach mam zainstalowanego steama ale na jednym nie mam możliwości ich pobierania. I stąd moje pytanie: czy da się je przenieść i czy to zadziała?
  • Poziom 21  
    Jak to nie ma możliwości? Musi być bo co jesli byś zrobił format. Inną kwestia jest to ze jak jedna osoba jest zalogowana to druga musi być wylogowana.
  • Poziom 25  
    Ja mam Steama na dwóch komputerach i mogę grać w gry na każdym z nich, z tym że nie na raz. Za pierwszym razem jak Steam zidentyfikuje że logujesz się z innego komputera, wysyła na e-maila właściciela konta zapytanie czy to faktycznie jego komputer właśnie próbuje się zalogować na Steamie, jest też w e-mailu podany czterocyfrowy kod, który wpisuje się podczas pierwszego logowania z nowego komputera, należy dla uwiarygodnienia wpisać ten kod i już będzie można używać obu komputerów (oczywiście nie naraz).
  • Poziom 8  
    Nie chodzi mi czy można grać na dwóch PC na raz, tylko czy można przenosić gry z jednego na drugi bez pobierania. @Paweł1000 czytaj uważniej.
  • Poziom 21  
    Chwile mówimy o dwóch różnych kontach czy jednym koncie na dwóch różnych komputerach?
  • Poziom 25  
    MiniMomo, faktycznie nie rozumiem..., chyba nie tylko ja, jak zależy Ci na odpowiedzi, to dobrze by było, abyś dokładnie opisał co i jak...
  • Poziom 8  
    Jeszcze raz dla absolutnej jasności. Dzielę z kumplem konto, on ma dobry dostęp do internetu a ja nie, chcę przenieść grę z jego pc na mój i w nią grać.
  • Poziom 25  
    Co rozumiesz przez określenie - dzielę z kolegą konto? A dzielisz też adres e-mail?, Jeżeli nie to w tym pewnie problem.
  • Poziom 8  
    Z emailem nie będzie również nie będzie problemu.
  • Red. Komputery FAQ
    Tak, przenosisz folder z grą do folderu instalacyjnego dla gier ze Steama, Steam powinien wykryć zainstalowaną grę.
  • Poziom 8  
    Wielkie dzięki koledzy. Będę próbował.