Dla pewności bym po wylutowaniu przemierzył oba 120pF jakie są wstawione przy filtrze 7x7 203 czy nie straciły pojemności i czy nie mają upływności, rezystancja ma być >>> 20MOhm.
Istnieje też ryzyko, że wkręcone rdzenie jednak nie są U-11. Sam kiedyś na to się naciąłem na allegro, miały być U-11, a po wkręceniu sygnał w rezonansie z takich obwodów LC był nawet 30% niższy niż na sprawdzonych, będących na pewno rdzeniami z materiału U-11. Żeby się nie okazało, że tam ktoś powkręcał rdzenie z filtrów które pracowały w torach na 465kHz, bo wtedy masz już po sygnale. Zerknij sobie do Poradnika Ultrakrótkofalowca
http://winntbg.bg.agh.edu.pl/skrypty2/0067/main.html
Strona 208, rysunek-wykres 3.18 pokazane masz zachowanie się różnych rdzeni w zależności od częstotliwości.
Jedynie potwierdzenie, że mamy U-11 to obecnie mieć na stanie dziewiczą diorowską głowicę GFE-110, GFE-112 (co do GFE-105 różnie może być, ostatnich ich serie produkcyjne z jednym kołkiem do ARCZ na pewno już miały fabrycznie wkręcane U-11, ale w bardzo starych modelach np z lat 70, z podwójnym wejściem ARCZ (dwa kołki) może się okazać, że siedzi tam np. rdzeń o większej przenikalności z materiału U-31, którego graniczna częstotliwość pracy jest niższa niż U-11 - w związku z czym przy 100MHz ma większe straty i obwód nie oddaje już tak dużego sygnału w rezonansie), tam na pewno były wstawiane rdzenie ferrytowe z materiału U-11 i wtedy próbnie sobie pożyczamy taki rdzeń i sprawdzamy czy po złapaniu punktu maksimum jest większy sygnał niż na poprzednich rdzeniach.
Te 3,4V masz przy bezpośrednim połączeniu testowym prosto z filtra 203 na wejście UL1200 z pominięciem bloku filtrów ceramicznych?
Bez oscyloskopu trochę musimy tak naokoło krążyć i metodą prób i błędów macać. Dla pewności bym sobie sklecił osobny demodulator na UL1200 - celem sprawdzenia czy istniejącej kostce w tunerze coś złego się nie stało. Gdybyś miał możliwość zmierzenia sygnału p.cz. przyrządem to by nie było tylu niejasności. A tak to metodą prób i błędów będziemy dochodzić co i jak.
Masz inny, sprawny tuner na stanie? Wtedy można pożyczyć z niego 10,7MHz z wyjścia jego głowicy i podać ten sygnał na kołki przy filtrze 203. Tym samym sprawdzić czy cały tor z filtrami ceramicznymi w radmorze zachowuje się prawidłowo - co wykluczy nam ewentualną usterkę w tej części układu i demodulatora UL1200 (bo np. któryś jej wzmacniacz-ogranicznik wewnętrzny uszkodził się i kostka stała się bardzo nieczuła na sygnał który jej podajemy).