Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zmywarka Electrolux ESL 6601RO-sygnał dźwiękowy i wyświetla się błąd i20

ze.candela 19 Apr 2017 03:05 3648 0
 • #1
  ze.candela
  Level 1  
  Zmywarka Electrolux ESL6601RO po włączeniu, załącza się pompa spustowa i działa przez ok.1 minutę, po krótkiej przerwie znowu się załącza i tak wiele razy. Po ok. 30 min włącza się sygnał dźwiękowy i na wyświetlaczu wyświetla się błąd i20.  Po zgłoszeniu do serwisu, wymieniono: grzałkę termo obiegu, pompę spustową i czujnik wody.

  Po czym zmywarka zaczęła działać, ale radość trwała krótko. Po kilku myciach problem zaczął się powtarzać. Przy kolejnej wizycie serwisant wymontował "moduł elektroniczny - sterownik" informując mnie, że należy go zrestartować na komputerze, bo zapamiętał błąd. Po kilku dniach zamontował ów sterownik i zmywarka zaczęła działać, tym razem było to tylko jedno mycie. Przy następnym myciu problem powtórzył się.

  Zmywarka nie pracuje, była użytkowana 2 lata. Problem pojawił się w pierwszym tygodniu po wygaśnięciu gwarancji. Cóż począć? Czy przywrócenie jej do stanu używalności jest możliwe? Jeżeli nie, kupię nową, ale pojawia się kolejny dylemat jakiej firmy? Poprzednia zmywarka firmy Whirlpool pracowała bez awarii 10 lat.