logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.
REKLAMA
  • #1 1682453
    berbec
    Poziom 11  
    CarAudio hmm moze raczej pseudo-caraudio ale niech tam. Mam zamiar zainwestować kilka marnych PLN w moje autko i teraz mam kilka dylematów. Otóż mam jakieś radyjko JVC 4x40W hmm i teraz rozmiary głośników jakie moge zamontować to przód 5x7" a tył 16-16,5cm. Na przodzie zamontowane już są jakieś fabryczne 1-drożne popierdułki. Tube basową znaczy sie bass reflex już mam 150W ale niestety aktywną (od kumpla za pare złoty). I teraz moj problem polega na tym, żeby kupić w miare tanie głośniki (tył, przód), które będą grać a kiedy kupię wzmacniacz będę mógł je wykorzystać. Wiem, że za grosze nic ciekawego sie nie znajdzie i jakosc bedzie niezbyt zadowalająca ale poprostu nie mogę przeznaczyc wiecej kasy niż 200-250zł. Myślałem o booshmannach bo mieszczą sie w mojej granicy cenowej ale wszyscy mówią, że to syf. Czy to znaczy, że się palą czy trzeszczą a może ich moc RMS odbiega od tej napisanej na opakowaniu ?? Plis doradźcie co tu kupić.
  • REKLAMA
  • #2 1686752
    blizniak_one
    Poziom 11  
    Tez mam mazde 323F w nowej budzie z 1995r wymiary na glosniki sa takie same to chyba masz taki sam model samochodu jak ja. To co piszesz poniekat to pradwa. Sam kupilem i mam w samochodzie glosniki tzw. buszmany. Graja dobrze ale do pewnej granicy (tez mam radio JVC ale z wyzszej polki) Problemem jest w tym aucie wyciszenie (trzeba to zrobic) strasznie blachy lataja w drzwiach. Dokupilem jeszcze twitery na przod bo na srodku jest miejsce tylko na jeden glonik. W sumie za 6 glonikow zaplacilem tyle ile chcesz przeznaczyc na audio 200zl. Jak bedziesz miec jakies pytania albo sugestie to wal smialo. Teraz instaluje suba band pass ze wzmacniaczem RTO GX9004 4x225. Pozdrawiam PIOTREK
  • REKLAMA
  • #3 1692363
    Bejz
    Poziom 21  
    Wejdż na www.caraudio.com.pl i wybierz coś z PYLE lub LANZARA n.p. PL573BL za 119pln i PL6984 za 219pln. Boschmana nie kupuj bo na początku będzie grał fajnie a po pół roku się rozleci.[/url]
  • REKLAMA
  • #4 1692492
    mukade
    Poziom 31  
    Ja mam w fordzie modeo głośniki lanzar hr572 http://www.caraudio.com.pl/produkt.php?model=HR572 . Gorąco polecam (stosunek jakość/cena). Minimalnie wyostrzone soprany ale nie jest źle. Tylko że kosztują ok 200 PLN, ale jak masz bas-rolkę w bagażniku to wystarczy sam przód nagłośnić. Pozdro!
  • #5 1692608
    Rademal
    Poziom 20  
    hmm....

    Ja bym sie zainteresował komponentami GMS.

    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=58326130

    Szukaj wersji ze zwrotnica wygłusz drzwi i umocuj dobrze głosniki o tyle zapomnij.
    Jedynie zmień obudowę tej tuby na skrzynkę i bedzie fajno!
    Pamietaj o zasilaniu z akumulatora :)
REKLAMA